Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Max Liebermann und norddeutsche Künstler der Berlin Secession. Hrsg. von Ulrich Schulte-Wülwer, Jörg Packowski. Heide, 2008, Boyens. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23376.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Auguste Rodin: Der Kuss die Paare. Hrsg. von Anne-Marie Bonnet, Hartwig Fischer, Christiane Lange. München - Essen, 2007, Kunsthalle der Hypo-Kulturstiftung - Museum Folkwang. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23377.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Jan Dibbets: Horizons. Köln, 2010, Snoeck. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
23378.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kubinszky Mihály (1927-2016) Széchenyi- és Ybl Miklós-díjas építész, építészettörténész, vasúttörténész 4 db különlenyomata, közte egy dedikált: A vasutak építészete Európában.; Szerkezeti vívmányok a 19. század építészetében.; A szecesszió és a századforduló építészete.; A XIX. és XX. század magyar építészetének periodizációja (dedikált). Bp., 1961-1970, Akadémiai Nyomda. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
23379.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Europa, Europa. - Das Jahrhundert der Avantgard in Mittel- und Ostreuropa. Hrsg. von. Ryszard Stanislawski - Christoph Brockhaus. Band 2.: Architektur, Literatur, Theater, Film, Musik. [Bonn, 1994., Stiftung Kunst und Kultur des Landes NRW.] Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23380.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23381.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Árverési közlöny (Rendkívüli szám:M. Kir. Postat. XCV. aukciója) Bp., 1940. 4. 137p XV. Kiadói papírkötésben
23382.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
2 db-os könyvtétel: Giotto életműve. Szerk. Edi Bacchesi. Bp.,1984, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban. + Gyionyiszij. Az egyetemes festészet mesterei. Bp.,1982, Corvina Kiadó. Kiadói papírkötés. Színes képanyaggal gazdagon illusztrált kötetek.
23383.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
23384.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
Minimales Gebot:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Benkő Elek: Erdély középkori harangjai és bronz keresztelőmedencéi. Bp. - Kolozsvár, 2002, Teleki László Alapítvány - Polis Könyvkiadó. Fekete-fehér képanyaggal gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23385.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
23386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF