Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Magyar népművészet sorozat 2 kötete (1.,4.):  Domanovszky, György: Magyar népi kerámia.;  K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Bp., 1972-1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel.
23476.

Magyar népművészet sorozat 2 kötete (1.,4.):
Domanovszky, György: Magyar népi kerámia.;
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. Bp., 1972-1973, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítókkal, az egyik gerincen kis sérüléssel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
"Mély erdők ölén álmodtam én". Rajzok és akvarellek a német romantika korából a stuttgarti Staatsgalerie Grafikai Gyűjteményéből. Bp., 2002, Szépművészeti Múzeum, VII+1+184 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
23477.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nyerges Éva: Spanish Painting. The collection of the Museum of Fine Arts, Budapest. Bp., 2008, Museum of Fine Arts, 233 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
23478.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gerszi, Teréz: Rembrandt 400. Rézkarcok és rajzok. Etchings and Drawings. Bp., 2006, Szépművészeti Múzeum, 109 p. Magyar és angol nyelven. Rembrandt műveivel illusztrált. Kiadói papírkötés.
23479.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Zalavári József (szerk.): Zalavári: Process morphemes. (Budakeszi, Paletta Press-ny.) Kiadói papírkötés.
23480.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Székely Zoltán: Madarász Viktor. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér képekkel, Madarász Viktor munkáinak reprodukcióival illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzésekkel. Megjelent 2000 példányban.
23481.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23482.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Szentkirályi Zoltán - Détshy Mihály: Az építészet rövid története. 2. javított kiadás. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23483.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A magyarországi művészet története. Főszerkesztő: Fülep Lajos. Bp., 1970, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, sérült papír védőborítóban.
23484.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Salló István: Árpádházi királyok. Hét nagyméretű juharfa táblára - a Magyar Millennium tiszteletére vésték és színezték meg a 23 árpádházi királyunk alakját, az apa Salló István faszobrász és fia Salló Győző. Tatabánya, 2000, Erdély Művészetéért Alapítvány. Megjelent 500 példányban. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23485.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes népművészeti könyvtétel, 4 db:  Dr. Flórián Mária: Magyar népviseletek. Rajzolta Urai Erika. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés;  Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp., 1976, Corvina Kiadó. Kiadói enyhén sérült kartonált papírkötés, volt könyvtári példány;  Fél Edit: Népviselet. Népművészet. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kissé foltos kartonált papírkötésben;  Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
23486.

Vegyes népművészeti könyvtétel, 4 db:

Végh Olivér: A kalotaszegi fazekasság. Bukarest, 1977, Kriterion Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lyka Károly: A művészetek története. 272 képtáblával Bp., 1939, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói laza egészvászon-kötés.
23487.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF