Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Weltkunst német nyelvű műtárgypiaci magazin 2 darab száma, 2014
23464.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval és gerinccel, lapszéli ázásnyomokkal.
23465.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
(Schmalix.) Ed./Hg.: Christa Steinle. Ostfildern, 2007, Hatje Crantz. Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Hubert Schmalix (1952-2025) osztrák festőművész. Kiadói félvászon-kötés.
23466.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Pusztai László: Magyar öntöttvasművesség. Bp, 1978, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kiadó papír védőborítóban,
23467.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Herendi Péter. (Kiállítási katalógus.) Herendi Péter fotográfus által dedikált példány. Bp., 1995, magánkiadás. Magyar, angol, német és francia nyelvű bevezetővel. Kiadói egészvászon-kötés, részben fakó borítóval.
23468.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Gyermek- és Ifjúsági Színpad. Szerk.: Bossányi Árpád Dr. III. kötet. 12. füzet. Hazafias tárgyú és irredenta gyermekszínjátékok elemi népiskolák számára. Győr, Győregyházmegyei Alap Könyvsajtó. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
23469.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Nádler István kiállítása. Bp. / Stuttgart, 1995-1996. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23470.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Riczu Zoltán: Zsidó épületek és emlékek Nyíregyházán Nyíregyháza, 1992. 132p. Kiadói papírkötés.
23471.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ingo Glass. Bp., 1996., Vasarely Múzeum. Ingo Glass (1941-2022) temesvári születésű német szobrászművész munkáival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
23472.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Herendi Péter: Hommage á Kertész. Bp., 1997., Magyar Fotográfiai Múzeum, [22] p. Magyar és angol nyelvű kiállítási katalógus. Herendi Péter fotóival illusztrált. Kiadói papírkötés.
23473.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Halmy Miklós: A motívum működése. Halmy Miklós Munkácsy Mihály díjas festőművész munkássága 1960-2000. Bp.,2002,Püski, 94 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23474.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csebi Pogány István: Rembrandt. Bp.,[1940.],Officina, 63+5 p.+ 32 t. Átkötött papírkötés.
23475.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF