Bútorművészeti katalógusok, 3 db: Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban. 3., javított kiadás., Szabolcsi Hedvig: Magyar bútorművészet a XVIII. században. Kiállítás a Nagytétényi Kastélymúzeumban.; Szabolcsi Hedvig: Bútorművészet a XIX. században magyar. Magyar bútorok a század első felében. 3., javított kiadás. Bp., én.1964-1967, Népművelési Propaganda Iroda - Múzsák, 59+1 p.; 28 p.; 23+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztráltak. Kiadói papírkötések.
Niki de Saint Phalle: Spiel mit mir. H.n., [2011], Swiridoff - Kunsthalle Würth. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
Axel Riepenhausen: Blechplakate. Die Geschichte der emaillierten Werbeschilder. Münster, 1979, F. Coppenrath. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón zománcozott fémtáblával.
Friedemann Hahn. Bilder. (Kiállítási katalógus.) H.n., [1989], Edition Cantz. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón apró sérüléssel. Megjelent 1200 példányban.
Philippe Schuwer: Geschichte der Werbung. Ausgabe des Bayerischen Werbefernsehens anlässlich seines Zehnjährigen Bestehens 3. November 1966. München, 1966, Bayerische Werbefernsehen. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen sérüléssel.
Werner Moritz: I. Sperl 1840-1914. Rosenheim, 1990, Rosenheimer Verlagshaus. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.