Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Jan Zachwatowicz: Architektura Polska. Warszawa, 1966, Arkady. Lengyel nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, sérült kiadói kartontokban.
23340.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Varga Vera: Bécsi porcelán az Iparművészeti Múzeum gyűjteményében. Bp., 1986, Iparművészeti Múzeum,50 p. Kiadói papírkötés. + Strohmer-Nowak: Altwiener Porzellan. Wien,1946, Kunstverlag Wolfrum,28+4 p.+32 t. Német nyelven. Egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.
23342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Jékely Zsombor - Tátrai Vilmos: Verrocchio Krisztusa. Verrochio's Christ. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum, 129 p. Angol és magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Benne 3 db kiállítási prospektussal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Rippl-Rónai József: Kalitkás nő I. Kutatás: Rieder Gábor. Bp., 2023,, Kieselbach Galéria,33+3 p. Kiadói papírkötések, jó állapotban.
23344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Lust und Last. Leipziger Kunst seit 1945. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: Herwig Guratzsch, G. Ulrich Großmann. Ostfildern-Ruit, 1997, Cantz Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3 db-os könyvtétel: Kazimierz Zawanowski: El Greco. 21 színes és 25 fekete-fehér képpel. Bp., 1978, Corvina Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss György. Festmények, érmek, szobrok, grafikák. Szerk.: Kiss György - Rideg Gábor. Bp., 1996, Szerzői. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés + William Turner. Einleitung von Horst Koch. Ramerding, 1977, Berghaus Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23346.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaiva [Bp.], [1988], Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, félvászon kötésben,
23347.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Heinz Peter Schwerfel: Kino und Kunst. Eine Liebesgeschichte. Köln, 2003, DuMont. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23348.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Szentiványi Szász Tihamér: Kozmetika. Bp., 1921, "Pallas", 257+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal, laza fűzéssel. + Öltözködés és divat. Szerk.: Lackó Géza. Bp.,é.n.,Pesti Napló. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23349.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Blau, Friedrich R.:  Holzschnittechnik. Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás. Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről. A címlapon kereskedői bélyegzés. Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.
23350.

Blau, Friedrich R.: Holzschnittechnik.
Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás.
Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről.
A címlapon kereskedői bélyegzés.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Eberhard Bosslet: Work Groups. Stadtgalerie Saarbrücken. Bielefeld, 2006, Kerber. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
23351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF