Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

23328.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Ekkehard Schmidberger - Thomas Richter: SchatzKunst 800 bis 1800. Kunsthandwerk und Plastik der Staatlichen Museen Kassel im Hessischen Landesmuseum Kassel. (Kiállítási katalógus.) Kassel-Wolfratshausen, 2001, Staatliche Museen Kassel - Edition Minerva. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
23329.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Facing History. Portraits from the National Archives of Canada. Introduction by Lydia Foy. Otawa, 1993. Kurátori levéllel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23330.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Daniel Wildenstein: Monet oder der Triumph des Impressionismus. Köln, 2010, Taschen, 480 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23331.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Oskar Schlemmer. Ausstellung der Staatsgalerie Stutgart im Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Stuttgart, 1977., Württembergischen Kunstverein Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23332.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
B. Fabritski - I. Chmélev: Trésors de L'Ancienne Russie [A régi Oroszország kincsei.] Moscou,én., Editions Progrés. Francia és orosz nyelven. Gazdag képanyaggal. Magyar nyelvű képjegyzék melléklettel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói kartonált papírkötés.
23333.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
23334.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23335.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Francisca van Vloten: Kegyetlenül szép örökség. A magyar-holland Góth művészcsalád története. Ford.: Gera Judit. Bp., 2000, Széphalom, 164 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23336.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tokácsliné Fridrich Ida Rózsa Gábor: Fridrich Album (dedikált)   HOGYF EDITIO, 2001 64p. Kiadói papírborítóval
23337.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
23338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Józsa Judit: Magyar mesevilág. Bp., 2008. 118p. . Kiadói kartonált papírkötés.
23339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF