Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Antall István (szerk.): Gyulai Líviusz. Időutazás álló- és mozgóképeken. DEDIKÁLT! Bp., 2002, Te-Art-Rum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23232.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
12 000 HUF
Minimales Gebot:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Grosz, George: Über alles die Liebe. 60 neue Zeichnungen. Berlin, 1930. Bruno Cassirer. 120p. Kiadói kissé kopott vászonkötésben
23233.

Grosz, George: Über alles die Liebe. 60 neue Zeichnungen.
Berlin, 1930. Bruno Cassirer. 120p. Kiadói kissé kopott vászonkötésben

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Cyril Manley: Decorative Victorian Glass. London, 1988, Ward Lock, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, angol nyelven. E rendkívül gazdagon illusztrált kötet 443 darab viktoriánus korabeli üvegtárgy fotóját és részletes leírását tartalmazza, jelzések feloldásával kiegészítve.
23234.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Fényképeskönyv. Pécsi József. 2006, Magyar Fotóművészek Szövetsége, Magyar Fotográfiai Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23235.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
23236.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Mátyás-templom. A budavári Nagyboldogasszony-templom évszázadai (1246-2013). Kiállítási katalógus. Bp., 2015. BTM. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23237.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Monti, Raffaele: Bottega Fellini. Fotografie di Gabriele Stocchi. Roma, 1981, De Luca Editore. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23238.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Divald Kornél: Magyarország csúcsiveskori szárnyasoltárai. Művészettörténelmi tanulmányok. I-II. köt. [Egybekötve.] Bp., 1909-1911, Pátria-ny., 27+[1] p.; 55+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy-két sérült lappal.
23239.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimales Gebot:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Hungarian Art on the Wold Auction Markets. Magyar művészet a világ aukciós piacán (1980-2004). Bp., [2005], Edition Dutka. Színes képekkel, többek közt Aba-Novák Vilmos, Bortnyik Sándor, Ferenczy Károly, Kádár Béla, Munkácsy Mihály, Rippl-Rónai József, Scheiber Hugó, Tihanyi Lajos műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23240.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimales Gebot:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
50 Jahre new Bauhaus. Bauhausnachfolge in Chicago. DEDIKÁLT! H.n., Argon. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23241.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Bajkay Éva, Jurecskó László, Kishonthy Zsolt, Tímár Árpád (szerk.): Mattis Teutsch és a Der Blaue Reiter. Bp./Miskolc, 2001, Missionart Galéria. 483p. Gazdag képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban
23242.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
[Truffaut, Francois]: Hitchcock/Truffaut. A Definitive Study of Alfred Hitchcock by Francois Truffaut. New York, 1985, Simon &amp; Schuster, 367 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Hitchcock című filmben François Truffaut filmkritikus ötven órányi interjút készített Alfred Hitchcockkal, a teljes rendezői pályafutását felölelve, a nagy-britanniai némafilmjeitől a hollywoodi színes filmekig. Az eredmény a világ egyik legnagyobb rendezőjének portréja a sokoldalú specialistáról, aki mindent mesterien kidolgozott, a forgatókönyvtől és az operatőri munkától kezdve a vágáson át a filmzenéig. Hitchcock beszél a filmjei mögött rejlő ihletről, a félelem és a feszültség megteremtésének művészetéről, valamint meglepően őszinte értékeléseket ad eredményeiről és kudarcairól, kétségeiről és reményeiről. Ez a betekintés a mozi egyik nagyságának gondolataiba minden filmrajongó számára kötelező olvasmány. François Truffaut (1932?1984) díjnyertes filmrendező, forgatókönyvíró, producer, színész és filmkritikus volt. A francia filmművészet új hullámának egyik megalapítójaként tartják számon.
23243.

[Truffaut, Francois]: Hitchcock/Truffaut. A Definitive Study of Alfred Hitchcock by Francois Truffaut. New York, 1985, Simon & Schuster, 367 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Hitchcock című filmben François Truffaut filmkritikus ötven órányi interjút készített Alfred Hitchcockkal, a teljes rendezői pályafutását felölelve, a nagy-britanniai némafilmjeitől a hollywoodi színes filmekig. Az eredmény a világ egyik legnagyobb rendezőjének portréja a sokoldalú specialistáról, aki mindent mesterien kidolgozott, a forgatókönyvtől és az operatőri munkától kezdve a vágáson át a filmzenéig. Hitchcock beszél a filmjei mögött rejlő ihletről, a félelem és a feszültség megteremtésének művészetéről, valamint meglepően őszinte értékeléseket ad eredményeiről és kudarcairól, kétségeiről és reményeiről. Ez a betekintés a mozi egyik nagyságának gondolataiba minden filmrajongó számára kötelező olvasmány.
François Truffaut (1932?1984) díjnyertes filmrendező, forgatókönyvíró, producer, színész és filmkritikus volt. A francia filmművészet új hullámának egyik megalapítójaként tartják számon.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
8 000 HUF
Minimales Gebot:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF