Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Erdély Miklós kiállítása, 1986. április 11-május 5. (Kiállítási katalógus). Bp., 1986, Óbudai Galéria. Kiadói tűzött papírkötés, kiadói papír védőborítóban
23206.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dorotheum 2 darab aukciós katalógus, 1986-1984
23207.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Muntz, Eugenio: L'Et Aurea dell Arte Italiana. (Seguito all'Arte Italiana nel Quattrocento.) Con 420 incisioni e 20 tavole fuori testo in nero, in bistro e cenere. Milano, 1895.,Corriere della Sera. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval, sérült kötéssel és a gerincről levált lapokkal, rossz állapotban.
23208.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lantos Ferenc. (Kiállítási katalógus.) Szerk.: F. Tóth Zoltán, Keserű Balázs, Kocsis Fanni. Bp., 2021, FreylerArt, 40 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés.
23209.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Smidéliusz Kálmán: A megtalált Szép. Vörös Ferenc alkotásai. Szombathely, BKL Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
A rajzolás természete. Szakmai tanácskozás a XI. Országos Rajzbiennálén. Szerk.: Butak András. [Bp.], 2003, Magyar Grafikusművészek Szövetsége, 51+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
23211.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Várady József: Református templomaink. Debrecen, 1987, Borsodi Református Egyházmegye, 248 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
23212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Margulan, A. Kh.: Kazakhskoe narodnoe prikladnoe iskusstvo. Tom 2. [Kazah népi iparművészet. 2. köt.] Almati, 1987, Izdatelstvo Fner. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Orosz nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, koszos borítóval, kiadói papír védőborítóban.
23213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Földes Mihály: Virradat a város peremén. A szerző, Földes Mihály (1905-1984) József Attila-díjas író, újságíró, országgyűlési képviselő által Grubics István (1926-) kommunista politikus, XI. kerületi tanácselnök részére dedikált példány! Bp., 1975, Kossuth, 347+[3] p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
23214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Karel Van Mander: Hírneves német-alföldi és német festők élete. Bp., 1987, Helikon. Kiadói műbőr kötés, kiadói papír védőborítóval.
23215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Einar Jónsson: Myndir. Kaupmannahöfn [Koppenhága], 1925, Prentsmiđja M. Truelsens, [4]+83 p.+ 1 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Több nyelven (angol, német, francia, izlandi, dán). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
23216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1971 Doór Ferenc festőművész kiállítása a Derkovits Teremben. Kihajtható kiállítási meghívó. A művész, Doór Ferenc (1918-2015) festő-grafikus által DEDIKÁLT példány. Bp., Athenaeum-ny.
23217.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF