Es ist zu lizitieren
23216.
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Einar Jónsson: Myndir. Kaupmannahöfn [Koppenhága], 1925, Prentsmiđja M. Truelsens, [4]+83 p.+ 1 t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Több nyelven (angol, német, francia, izlandi, dán). Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egyébként jó állapotban.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |