Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

2 400 2 800 3 200

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Minimales Gebot:

2 400 HUF

Beschreibung:

Blau, Friedrich R.: Holzschnittechnik.
Strassburg, [1912]. Verlag von J. H. Ed. Heitz 54 + [24] p. + 1 t. (színes). Első kiadás.
Friedrich R. Blau (1883-1971) német grafikusművész bevezető jellegű, oldalszámozáson belül gazdagon illusztrált munkája a fametszés eljárásairól és lehetőségeiről.
A címlapon kereskedői bélyegzés.
Korabeli félvászon kötésben, az aranyozott címfelirat a gerincen kék címkén, az illusztrált első borítófedél bekötve. Jó példány.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ufk

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF