Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Horváth Vera: Az indiai művészet évezredei. Gink Károly felvételeivel. Bp., 1982, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23488.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Istvánfi Gyula: Veszendő templomaink II-III. - Erdélyi református templomok. Bp., 2002, Nemzeti Tankönyvkiadó. Színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
23489.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kelemen Lajos: Erdélyi református templomok és tornyok. Kolozsvár, 1929. REPRINT! Kartonált kötésben, jó állapotban.
23490.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Baska Barbara - Baska Balázs (szerk.): Rényi Katalin. Bp., [2009], Montázs Művészeti Bt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
23491.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Árpád: Órák. Kolibri könyvek. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
23492.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sylvia Riedmaier: Alte Pinakothek München. BilderBuch. München, 1998, Langemann &amp; Langemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23493.

Sylvia Riedmaier: Alte Pinakothek München. BilderBuch. München, 1998, Langemann & Langemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
2 db Escada divatkatalógus: Escada Collection Pre-Fall 2009. + Escada Sport Collection Pre-Fall 2009. Aschheim-München, 2009, Escada AG. Színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
23494.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Richard W. Eichler: Künstler und Werke. Maler, Bildhauer und Graphiker unseres Jahrhunderts im deutschen Sprachraum. München, 1962, J. F. Lehmanns Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23495.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Deri, Max: Die neue Malerei. Sechs Vorträge. Leipzig, 1921, E. A. Seemann, VI+[2]+151+[1] p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
23496.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ephraim Kishon: Picassos süße Rache. Neue Streifzüge durch die moderne Kunst. München-Berlin, 1995, Langen Müller. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23497.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Otto Pächt: Van Eyck. Die Begründer der altniederländischen Malerei. Szerk.: Maria Schmidt-Dengler. München, 1989, Prestel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé vetemedett.
23498.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jarno Jessen (szerk.): Hausgalerie berühmter Gemälde. Erster Band. Renaissance. Belin-Grunewald, é.n., Hermann Klemm A.-G. Színes képtáblákkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23499.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF