Karl Scheffler: Menzel. Der Mensch das Werk. Berlin-Darmstadt-Wien,1955,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz, 1 (címkép) t.+ 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
Georges Rouault. Ausstellungskatalog Haus Der Kunst München, City Art Galleries, Manchester. München, 1974, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Klaus Wasmund: Politische Plakate aus dem Nachkriegsdeutschland. Zwischen Kapitulation und Staatsgründung 1945-1949. Frankfurt am Main, 1986., Fischer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Paul Delvaux: Der Mensch, Der Maler. Einleitung Paul Aloise de Bock. Hamburg,1965., Johannes Asmus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
Michael Bockemühl: Rembrandt 1606-1669. Das Rätsel der Erscheinung. Köln,1991,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
Marianne Oesterreicher-Mollwo: Surrealismus und Dadaismus. Freiburg im Breisgau, 1978., Herder. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
Heike Werner - Mathias Wallner: Architektur und Geschichte in Deutschland. München, 2006, Heike Werner Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.