Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Karl Scheffler: Menzel. Der Mensch das Werk. Berlin-Darmstadt-Wien,1955,Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötés, kissé kopott borítóval
23513.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Nyilas-Kolb Jenő: Farkas István. Ars Hungarica 8. Bp., 1935, Bisztrai Farkas Ferencz, 1 (címkép) t.+ 30+[2] p. + 32 t. (reprodukciók). Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, sérült gerinccel.
23514.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Georges Rouault. Ausstellungskatalog Haus Der Kunst München, City Art Galleries, Manchester. München, 1974, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23515.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Klaus Wasmund: Politische Plakate aus dem Nachkriegsdeutschland. Zwischen Kapitulation und Staatsgründung 1945-1949. Frankfurt am Main, 1986., Fischer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23516.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Paul Delvaux: Der Mensch, Der Maler. Einleitung Paul Aloise de Bock. Hamburg,1965., Johannes Asmus. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23517.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Michael Bockemühl: Rembrandt 1606-1669. Das Rätsel der Erscheinung. Köln,1991,Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, karcos borítóval.
23518.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Marianne Oesterreicher-Mollwo: Surrealismus und Dadaismus. Freiburg im Breisgau, 1978., Herder. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23519.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Tapisseries flamandes du XVIe siecle. / Flemish Tapestries of the 16th Century. (Kiállítási katalógus). Antwerpen-Paris-Mechelen, 1996, Bernard Blondeel - Galerie Blondeel-Deroyan - De Wit Royal Manufacturers. Színes képekkel illusztrálva. Francia és angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
23520.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Heike Werner - Mathias Wallner: Architektur und Geschichte in Deutschland. München, 2006, Heike Werner Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23521.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Berzeviczy Albert: A tájképfestés a XVII. században. Bp., 1910, MTA, (Hornyánszky-ny.), 2 sztl. lev.+ 220+(4) p.+ 50 t. Egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kis folttal
23522.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Németh Lajos: A XIX. század művészete. A historizmustól a szecesszióig. Bp., 1974, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
23523.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sophie Monneret: Monet. Stuttgart, én., Parkland. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23524.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF