https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés.
1
23614.

Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Paul Vogt: Meisterwerke moderner Malerei. 1981, Paul Vogt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23615.

Paul Vogt: Meisterwerke moderner Malerei. 1981, Paul Vogt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Die französische Malerei. Köln, 1988, Lingen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
23616.

Die französische Malerei. Köln, 1988, Lingen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
David Piper: Erlebnis Malerei. Bilder genbießen und verstehen. Kehl, 1993, Swan. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23617.

David Piper: Erlebnis Malerei. Bilder genbießen und verstehen. Kehl, 1993, Swan. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Huszka József: Tárgyi ethnográfiánk őstörténeti vonatkozásai. Reprint. Debrecen, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
23618.

Huszka József: Tárgyi ethnográfiánk őstörténeti vonatkozásai. Reprint. Debrecen, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval
1
23619.

Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23620.

Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kettenmann, Andrea: Frida Kahlo 1907-1954. Fájdalom és szenvedély. 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
23621.

Kettenmann, Andrea: Frida Kahlo 1907-1954. Fájdalom és szenvedély. 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hegyeshalmi-Holényi-Praznovszky: Orbis Pictus. A látható világ, a megfestett város. Veszprém, 2001. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
23622.

Hegyeshalmi-Holényi-Praznovszky: Orbis Pictus. A látható világ, a megfestett város. Veszprém, 2001. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben.
1
23623.

Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Nagy Gábor György festőművész és grafikus 3 db művészetét bemutató katalógus: Hemrik László: Nagy Gábor György. Pöttyös képek 1999-2009. Ericsson Galéria, Budapest, 2009-2010. H.n., é.n., Ráday Galéria és Kiadó. Kiadói papírkötés + Szurcsik József: Nagy Gábor György. Szándékos véletlenek. Klasszikus nyomatok 1992-2004. Verőce, 2005. H.n., é.n., Re-Noir Nyomda. Kiadói papírkötés + Készman József: Nagy Gábor György. Hamisgyöngyök. Digitális nyomatok 1998-2003. Székesfehérvár, 2003, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés
1
23624.

Nagy Gábor György festőművész és grafikus 3 db művészetét bemutató katalógus: Hemrik László: Nagy Gábor György. Pöttyös képek 1999-2009. Ericsson Galéria, Budapest, 2009-2010. H.n., é.n., Ráday Galéria és Kiadó. Kiadói papírkötés + Szurcsik József: Nagy Gábor György. Szándékos véletlenek. Klasszikus nyomatok 1992-2004. Verőce, 2005. H.n., é.n., Re-Noir Nyomda. Kiadói papírkötés + Készman József: Nagy Gábor György. Hamisgyöngyök. Digitális nyomatok 1998-2003. Székesfehérvár, 2003, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004
1
23625.

Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse