Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 608
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463096
23614
524
Books: Architecture, Art
Ray Carney: John Cassavetes filmjei. A pragmatizmus, a modernizmus és a film. Bp.,2001., Osiris. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3463403
23615
524
Books: Architecture, Art
Paul Vogt: Meisterwerke moderner Malerei. 1981, Paul Vogt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463437
23616
524
Books: Architecture, Art
Die französische Malerei. Köln, 1988, Lingen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3463505
23617
524
Books: Architecture, Art
David Piper: Erlebnis Malerei. Bilder genbießen und verstehen. Kehl, 1993, Swan. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3464187
23618
524
Books: Architecture, Art
Huszka József: Tárgyi ethnográfiánk őstörténeti vonatkozásai. Reprint. Debrecen, é.n. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3465588
23619
524
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte s a szövegrészt írta: - - . Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 2 sztl. lev.+ 255+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé viseltes, kopott borítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3475300
23620
524
Books: Architecture, Art
Menyhárt László: Szász Endre. Az interjút - - készítette. Bp., 1983, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3503416
23621
524
Books: Architecture, Art
Kettenmann, Andrea: Frida Kahlo 1907-1954. Fájdalom és szenvedély. 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötés, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3212997
23622
524
Books: Architecture, Art
Hegyeshalmi-Holényi-Praznovszky: Orbis Pictus. A látható világ, a megfestett város. Veszprém, 2001. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3219536
23623
524
Books: Architecture, Art
Kötelék. Szerk.: Németh Géza. Kiállítási katalógus, benne több festő-, szobrász-, grafikus-, és fotóművész műveivel. Menora Saag Centrum Artis, Ipolyság. 2022. 34p. Kiadói kartonált papírkötésben. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3244006
23624
524
Books: Architecture, Art
Nagy Gábor György festőművész és grafikus 3 db művészetét bemutató katalógus: Hemrik László: Nagy Gábor György. Pöttyös képek 1999-2009. Ericsson Galéria, Budapest, 2009-2010. H.n., é.n., Ráday Galéria és Kiadó. Kiadói papírkötés + Szurcsik József: Nagy Gábor György. Szándékos véletlenek. Klasszikus nyomatok 1992-2004. Verőce, 2005. H.n., é.n., Re-Noir Nyomda. Kiadói papírkötés + Készman József: Nagy Gábor György. Hamisgyöngyök. Digitális nyomatok 1998-2003. Székesfehérvár, 2003, Szent István Király Múzeum. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3296794
23625
524
Books: Architecture, Art
Neumeister aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2004 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF