Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Artcurial aukciós katalógus, festmény, grafika és szobor témában, 2013.
23627.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dorotheum 2 darab árverési katalógus, arany- és ezüstpénzek témában témában, 2019-2022
23628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Rosa Loy - Neo Rauch: Hinter den Garten. Münich,én.,Prestel. Német és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
23630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen &amp; Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23631.

Erhard Ciolina - Evamaria Ciolina: Garantirt Aecht. Das Reklame-Sammelbild als Spiegel der Zeit. [München],én.,Edition Wissen & Literatur. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Bp., 1950, Művelt Nép. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Cinco artistas espanoles [Öt spanyol művész.] Berdonces, Javier Chapa, Vargas, Guillermo Perez Villalta, Joaquin Capa. Spanyol nyelven, de angol nyelvű előszóval is. Színes képekkel illusztrált. Benne magyar nyelvű ismertetővel a 1991-es Szépművészeti Múzeum kiállításához. Kiadói papírkötés.
23633.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hungarian Artists - Artysci wegierscy: Bukta - Halász. Krakow, 1996.. Lengyel kiállítási katalógus. Illusztrált. Kiadói papírborítóval
23635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23636.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23638.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23639.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF