Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 608

Norbert Lynton: Das 19. und 20. Jahrhundert. Malerei, Plastik, Architektur, Graphik. Gütersloh, 1968, Bertelsmann Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23561.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Gisold Lammel: Deutsche Malerei des Klassizismus. Leipzig, 1986, E. A. Seemann. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23562.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Berg - Wald - Meer. Die Landschaft als Erlebnis. Ein Bildwerk nach Meisterwerken der Malerei, Grafik und Fotografie. München, 1957, Kindler Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23563.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Robert Schöffmann: Die Mauer. Wölflau, 1993, Arun. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23564.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Irmgard Woldering: Götter und Pharaonen. Die Kultur Ägyptens im Wanderl der Geschichte. Herrsching, 1975., Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
23565.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Meisterwerke der Kunst. 10 Jahre Museumsstiftung Baden-Württemberg. Stuttgart - Karlruhe, 1992, Staatliche Kunsthalle Karlsruhe. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
23566.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Die Bilder der Deutschen. Was uns verbindet, was uns bewegt. Mit einem Vorwort von Frank Schirrmacher. Hrsg. von Johannes Thiele. München, 2005, Elisabeth Sandmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23567.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Wolfram Pinder: Über Bildende Kunst. Großaitingen, 1981, J. Reiß. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23568.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Franz von Lenbach und die Kunst Heute. Köln, 2004, DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23569.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
,..Freie Sicht aufs Mittelmeer.,., Junge Schweizer Kunst mit Gästen. Zürich - Frankfurt, 1998.Kunsthaus Zürich - Schirn Kunsthalle. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papír kartonált papírkötés.
23570.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db könyv: Román József: Bálint Endre. Bp., 1980, Képzőművészeti Alap. Fekete-fehér és színes képekkel, Bálint Endre műveinek reprodukcióival illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szabadi Judit: Bálint Endre. A művészet kiskönyvtára 41. Bp., 1969, Corvina. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. + Madách Imre: Az ember tragédiája. Bálint Endre rajzaival. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23571.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Heartfield, John Kiállítása: Még Mindig..., 1965 Ernst Múzeum 1965. június - július, 40 p. + 12 képmelléklet, papír kötésben a korábbi tulajdonos sűrű bejegyzéseivel,
23572.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF