141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PJ mesterjegy. 2 darab húsvilla nettó 247g - 2 darab szervírozó villa nettó 124g - 12 darab süteményes villa nettó 637g - 12 darab villa nettó 1005g - 12 darab kisebb kés bruttó 657g - 12 darab nagyobb kés bruttó 963g - 12 darab dzsemes kanál nettó 421g - 12 darab halkés nettó 705g - 12 darab halvilla nettó 807g - 2 darab tortalapát nettó 339g - cukorfogó nettó 57g - süteményszervírozó kanál és villa nettó 375g - 12 darab kávés kanál nettó 235g - 12 darab teás kanál nettó 436g - 12 darab evőkanál nettó 1035g - szószos kanál nettó 102g - 2 darab fogpiszkatartó nettó 94g - kakaószóró nettó 87g - 3 darab szervírozókanál nettó 394g - 2 darab fűszerkínáló nettó 104g + üvegbetét - 2 darab fűszerkanál nettó 22g. Készlet teljes bruttó súlya 8765g. Háromszintes, kétfiókos, kulcsokkal zárható tartódobozban, melynek egyik lába hiányzik, 40x63x24 cm.
///
141-piece silver (Ag) cutlery set, in its original case, bearing 800 fineness hallmarks dated between 1937-1966, with PJ maker's mark. 2 carving forks, net weight 247 g, 2 serving forks, net weight 124 g, 12 pastry forks, net weight 637 g, 12 dinner forks, net weight 1005 g, 12 smaller knives, gross weight 657 g, 12 larger knives, gross weight 963 g, 12 jam spoons, net weight 421 g, 12 fish knives, net weight 705 g, 12 fish forks, net weight 807 g, 2 cake servers, net weight 339 g, sugar tongs, net weight 57 g, pastry serving spoon and fork, net weight 375 g, 12 coffee spoons, net weight 235 g, 12 teaspoons, net weight 436 g, 12 tablespoons, net weight 1035 g, sauce ladle, net weight 102 g, 2 toothpick holders, net weight 94 g, cocoa shaker, net weight 87 g, 3 serving spoons, net weight 394 g, 2 condiment holders, net weight 104 g, with glass inserts, 2 condiment spoons, net weight 22 g. Total gross weight of the set is 8,765 g. The set is housed in a three-tier, two-drawer, lockable storage case with keys; one leg is missing; dimensions 40 × 63 × 24 cm.
18K arany (Au) gyűrű, benne 14k arany (Au) foglalatban cca 1,8ct gyémánt (R2, P1), mellette a javításban 4 darab kisebb méretű gyémánttal, javított, jelzés nélkül, m:58, bruttó 2,60g
cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm
cca 1920 14K Arany (Au) és ezüst (Ag) nyakláncbross, benne 21 darab klf méretű gyémánttal, közte 4 darab cca 0,1ct, láncában nagyméretű fantázia csiszolású SI2-es gyémánt, ezeken kívül 0,05ct és kisebb méretű gyémántok, jelzett, bruttó 5,7g
14K fehérarany gyűrű ametiszttel, (10mm) és brillekkel éklítve. Jelzett, egy tartó karom vége sérült, méret: 53,5, 5,91 g /// 14K white gold ring set with amethyst (10 mm) and diamonds. Hallmarked, one prong tip damaged. 5.91 g.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.