Es ist zu lizitieren
26010.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
240 000 HUF
650,41 EUR, 750,00 USD
240 000 HUF
14K fehérarany gyűrű ametiszttel, (10mm) és brillekkel éklítve. Jelzett, egy tartó karom vége sérült, méret: 53,5, 5,91 g /// 14K white gold ring set with amethyst (10 mm) and diamonds. Hallmarked, one prong tip damaged. 5.91 g.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |