https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Kontinuierlich Online-Auktionen
Tétel

141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-19...

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

4 200 000 5 000 000 5 500 000

 

1

Rufpreis:

4 200 000 HUF
11 382,11 EUR, 13 125,00 USD

Zahl der Gebote:

0

Minimales Gebot:

4 200 000 HUF

Beschreibung:

141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PJ mesterjegy. 2 darab húsvilla nettó 247g - 2 darab szervírozó villa nettó 124g - 12 darab süteményes villa nettó 637g - 12 darab villa nettó 1005g - 12 darab kisebb kés bruttó 657g - 12 darab nagyobb kés bruttó 963g - 12 darab dzsemes kanál nettó 421g - 12 darab halkés nettó 705g - 12 darab halvilla nettó 807g - 2 darab tortalapát nettó 339g - cukorfogó nettó 57g - süteményszervírozó kanál és villa nettó 375g - 12 darab kávés kanál nettó 235g - 12 darab teás kanál nettó 436g - 12 darab evőkanál nettó 1035g - szószos kanál nettó 102g - 2 darab fogpiszkatartó nettó 94g - kakaószóró nettó 87g - 3 darab szervírozókanál nettó 394g - 2 darab fűszerkínáló nettó 104g + üvegbetét - 2 darab fűszerkanál nettó 22g. Készlet teljes bruttó súlya 8765g. Háromszintes, kétfiókos, kulcsokkal zárható tartódobozban, melynek egyik lába hiányzik, 40x63x24 cm.

///

141-piece silver (Ag) cutlery set, in its original case, bearing 800 fineness hallmarks dated between 1937-1966, with PJ maker's mark. 2 carving forks, net weight 247 g, 2 serving forks, net weight 124 g, 12 pastry forks, net weight 637 g, 12 dinner forks, net weight 1005 g, 12 smaller knives, gross weight 657 g, 12 larger knives, gross weight 963 g, 12 jam spoons, net weight 421 g, 12 fish knives, net weight 705 g, 12 fish forks, net weight 807 g, 2 cake servers, net weight 339 g, sugar tongs, net weight 57 g, pastry serving spoon and fork, net weight 375 g, 12 coffee spoons, net weight 235 g, 12 teaspoons, net weight 436 g, 12 tablespoons, net weight 1035 g, sauce ladle, net weight 102 g, 2 toothpick holders, net weight 94 g, cocoa shaker, net weight 87 g, 3 serving spoons, net weight 394 g, 2 condiment holders, net weight 104 g, with glass inserts, 2 condiment spoons, net weight 22 g. Total gross weight of the set is 8,765 g. The set is housed in a three-tier, two-drawer, lockable storage case with keys; one leg is missing; dimensions 40 × 63 × 24 cm.

Teilen:

Facebook

Wer das Foto des Loses gemacht hat : kni

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse