Es ist zu lizitieren
26006.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
160 000 HUF
433,60 EUR, 500,00 USD
160 000 HUF
cca 1890-1900 Krokodilbőr utazótáska, benne krokodilbőr ékszeres doboz és tárca, 2 darab teknőspáncél kefe, 6 darab csiszolt mintás tégely ezüst (Ag) fedőkkel, ezüst (Ag) keretes tükör 21x28 cm, minden ezüst rész jelzett: 1872-1902 közötti behozatali fémjel, sterling felirat, mesterjegy, fémjel, 935 ezrelékes ezüst, nettó 145g, 1-1 hiánnyal, folttal, kis sérüléssel, 30x40x12 cm
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |