Es ist zu lizitieren
26003.
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
600 000 HUF
1 626,02 EUR, 1 875,00 USD
600 000 HUF
Ezüst (Ag) kínáló, plasztikus virágmintás peremrésszel. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, SK mesterjegy, d: 38 cm, nettó 1316g
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |