https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 126

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, 5x6cm, nettó 16,2g
1
26120.

Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, 5x6cm, nettó 16,2g

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
26121.

Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.
1
26122.

Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl
1
26123.

Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm
1
26124.

Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm
1
26125.

Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse