Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3511385
26120
522
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fűszerkínáló, jelzett, 5x6cm, nettó 16,2g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3267367
26121
522
150000
Kótai József (1940-): Betlehem. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, keretre applikálva, jelzés nélkül, 6x5 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3267375
26122
522
150000
Kótai József (1940-): Mária a kisdeddel. Öntött ezüst (Ag) kompozíció, felfogatópontokkal, jelzés nélkül, m: 7,5 cm, bruttó 27g /// Proveniencia: az alkotó validálta. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3103487
26123
522
90000
Antik ezüst (Ag) Biedermeier kínáló, jelzett, antik fémjellel, mesterjeggyel talpában gisz súlyozással. Kézzel festett, aranyozott több rétegű üveg résszel d: 22 cm, m ,: 18 cm / Biedermeier silver serwing bowl noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
90 000 HUF
90 000 100 000 120 000
3361238
26124
522
30000
Fagylaltos készlet Ezüst (Ag) nyéllel, aranyozott, dísdobozban (doboz sérült) 32x36 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3430299
26125
522
28000
Régi tenyésztett gyöngy ékszer szett, a karkötő ezüst (Ag) kapoccsal, a nyaklánc 14K arany (Au) kapoccsal, a fülbevaló pár 14K arany (Au) szerelékkel, a nyaklánc és a karkötő jelzett, teljes bruttó 13g. Az arany részek későbbiek, a doboz korabeli szecessziós díszdoboz, 13x17 cm noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
28 000 HUF
28 000 32 000 38 000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen