Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 126
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3493326
26012
522
150000
Jewellery and precious metal items
18K arany (Au) gyűrű smaraddal, jelzett, m: 52, br 3,14 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
150 000 HUF
150 000 180 000 200 000
3452349
26013
522
160000
14K arany (Au)férfi gyűrű, füstkvarccal. jelzett br 8 g m:57 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
2662522
26014
522
180000
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
3261001
26015
522
420000
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
420 000 HUF
420 000 500 000 550 000
3133326
26016
522
460000
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
460 000 HUF
460 000 550 000 600 000
3289844
26017
522
Ezüst (Ag) gyűrű, gránát kövekkel ékítve, jelzett br 4,8 g m: 57 (3 kő hiány) noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3507182
26018
522
34000
Arany (Au) hajtű, opál berakásokkal, jelzés nélkül, bruttó 1,4g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
3508799
26019
522
4200
Ezüst (Ag) gyűrű, fehér kövekkel, m:57, jelzett, bruttó 3,5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3508800
26020
522
3200
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kővel, m: 53, jelzett, bruttó 3g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3508796
26021
522
Ezüst (Ag) nyaklánc, faragott lakk berakásos zománcozott ezüst (Ag) medállal, jelzett, bruttó 10,5g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
3508895
26022
522
Ezüst (Ag) bross ametiszt medállal, h: 5,5 cm, jelzett, bruttó 4,4g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
3508899
26023
522
5500
Ezüst (Ag) szőlő alakú bross, markazittal, h: 5 cm, jelzett, bruttó 8g noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen