Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

Dr. Sztanó Imre: A számvitel alapjai. 2013, BGF-Perfekt. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23615.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Novobátzky Károly: A relativitás elmélete. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. 2., javított kiadás változatlan utánnyomása. Megjelent 2100 példányban. Kiadói félvászon-kötés, javított, sérült kiadói papír védőborítóban.
23616.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Gyógyszerész almanach az 1944 évre. Összeáll.: Szász Tihamér. Bp.,(1944),vargyasi Máté Ernő-ny., XVI+852+4 p. Félvászon szétvált kötéssel,
23617.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
[Richard, Jules] Dr. Richard J.: Oczeanográfia. Ford.: Dr. Pécsi Albert. Az eredetivel összehasonlították: Dr. Kövesligethy Radó és Dr. Soós Lajos. Bp., 1912, Kir. M. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.), XI+576 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
23618.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Bán Mihály: A talajjavítás módszerei és eredményei. Bp.,1967,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
23619.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1958. II. Kertgazdasági növények. + Államilag minősített növényfajták jegyzéke 1961. Bp.,1958-1961,Mezőgazdasági. Kiadói papírkötések, kopott borítókkal.
23620.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Farkas Árpád: Életképes üzemnagyság a magyar mezőgazdaságban. József Nádor Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Mezőgazdaságpolitikai Intézetének Közleményei 8. Bp., 1944., Mezőgazdaságpolitikai Intézet, (Kolozsvár, Minerva-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, a borító szakadt, a könyvtest kijár.
23621.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
23622.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Carl Friedrich von Weizsäcker: Aufbau der Physik. München - Wien, 1985, Carl Hanser, 662 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23623.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Oskar von Kirchner: Atlas der Krankheiten und Beschädigungen unserer landwirtschaftlichen Kulturpfalnzen. IV. serie: Krankheiten und Beschädigungen der Gemüse- und Küchenpflanzen. 2. Auflage. Bearbeitet von der Wilh. Lang. Stuttgart, 1927., Eugen Ulmer, 4;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+4;+3+1;+3+1;+3+1;3+1;+4;+4;+3+1;+3+1;+3+1 p. + 14 t. Német nyelven. Kiadói félvászon mappában, kissé kopott borítóval.
23624.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Thanhoffer Lajos: A mikroskop és alkalmazása. Az általános szövettani technika vezérfonala. Szövettan és szövettani technika I. rész. Bp., 1894, Eggenberger, XVI+370 p. Szövegközti ábrákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23625.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Dr. Székely Ákos: Magyarország földrajza. 1927, Szerző kiadása. Papírkötés, szétesett állapotban.
23626.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen