Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

Árokszállásy-Bánhegyi-Boros-Gallé-Hortobágyi: Növényhatározó I-II. kötet. Baktériumok- mohák. Harasztok, virágos növények. Negyedik, átdolgozott és bővített kiadás. Bp., 1968, Tankönyvkiadó. Készült 20.000 példányszámban. Kiadói nylon kötésben, jó állapotban.
23591.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Viselkedésökológia. Modern irányzatok. Szerk.: Barta Zoltán - Liker András, Székely Tamás. Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötések, karcos borítóval.
23592.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Jankó János és Thiring Gusztáv: A Magyar Földrajzi Társulat könyv- és térképtárának címjegyzéke 1873-1889. Bp., 1890. Magyar Földrajzi Társulat. VI. 131p. Kiadói papírborítóval.
23593.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
W. A. Wooser: Diffuse X-Ray reflection from crystals. Oxford, 1962., Clarendon, 200 p. Angol nyelven. Szövegközti ábrákkal, képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23594.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Walter Albien: Was gibt es Neues für den praktischen Tierarzt? Jahrbuch 1939, 1949, 1950/51. Hannover, 1940-1952, Schültersche Verlagsanstalt und Buchdruckerei. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, jó állapotban.
23595.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 400 HUF
Minimales Gebot:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Steiner Lajos: A föld mágneses jelenségei. Ethika-Könyvtár X. Bp., 1923., Lantos, 207 p. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
23596.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Második, átdolgozott kiadás. Bp., 1927, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel 604p.
23597.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bumm, Ernst: Grundriss zum Studium der Geburtshülfe. Wiesbaden, 1905, J. F. Bergmann, XI+(1)+787+(5) p. Oldalszámozáson kívül kihajtható táblákkal. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, néhány kissé sérült, kijáró lappal.
23598.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Ellenberger - Baum: Handbuch der vergleichenden Anatomie der Haustiere. Berlin, 1943, Springer, XV+(1)+1155+(1) p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes borítóval, helyenként foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
23599.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Baktay Ervin dr.: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp., Szerző. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23600.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Charles Kittel: Bevezetés a szilárdtest-fizikába. Ford.: Kedves Ferenc. Bp., 1966, Műszaki, 699 p. Megjelent 1630 példányban. Kiadói nyl-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23601.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Mikola Sándor: A fizika gondolatvilága. Bp., 1933, Szerző, 411 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
23602.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen