Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

Hollós László - Tóth Szabolcs (szerk.): Emlékkönyv. A magyar állatorvoslásról Fejér és Somogy megyében, az elmúlt évszázadban még fellelhető eredeti dokumentumok szerint. (Korrajz 1956-tól napjainkig.) Székesfehérvár, 2018, Alpha-Vet, 653+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
23579.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
4 000 HUF
Minimales Gebot:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23580.

Franz Friedberger -Eugen Fröhner: Lehrbuch der Speziellen Pathologie und Therapie der Hastiere für Tierärzte, Ärzte und Studirende. I-II. Bände. Stuttgart, 1904
Ferdinand Enke, 1 t. + XVI + 820+4 p.;VI+740+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 000 HUF
Minimales Gebot:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Platz Bonifác: Utazás a természetben. Bp., 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), 2+VI+186+4 p. 2. kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti szecessziós illusztrált elülső papírborítót a borítóra kasírozták.
23581.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Toborffy Zoltán: A csillámok. Adatok a hazai és külföldi csillámok felismeréséhez és megtalálásához. 26 szövegrajzzal és 6 táblán 36 képpel. Bp., 1916., Kir. M. Természettudományi Társulat, 6+96 p.+VI t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, kissé foltos borítóval
23582.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Hajas József - Rázsó Imre: Mezőgazdaság számokban. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó, 751+1 p. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötésben, laza fűzéssel, kijáró lapokkal.
23583.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. 359p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
23584.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Hollós László: Világhírű Magyar Állatorvos Professzorok. A Kulcsi Hatok emlékkönyve. Dokumentumgyűjtemény. Székesfehérvár, 2015, Alpha-Vet, 272+[2] p. Kiadói papírkötés.
23585.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
Minimales Gebot:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Schlampp, Wilhelm: Therapeutische Technik für Tierärzte. Mit besonderer Berücksichtigung der speziellen Therapie. II. Band. Verdauungs-, Geschlechts-, Atmungs-, Kreislauf- und Harn-Apparat, Nerven-System. Stuttgart, 1910, Ferdinand Enke, XV+(1)+1026+(8) p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
23586.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
23587.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Geleji, Alexander: "Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch." (Plastic forming of metals in calculation and experiment.) Vol. I-II. [Tokyo], (1964), Corona. Japán nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokokban, az egyik tok foltos.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. + 1967 Kenéz Ernő (1912-1984) a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárnoka által írt gépelt levél a munka japán nyelvű kiadásának átvételéről, fejléces papíron, Kenéz Ernő aláírásával.
23588.

Geleji, Alexander: "Bildsame Formung der Metalle in Rechnung und Versuch." (Plastic forming of metals in calculation and experiment.) Vol. I-II. [Tokyo], (1964), Corona. Japán nyelven. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, kiadói kartontokokban, az egyik tok foltos.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a hagyatékából. + 1967 Kenéz Ernő (1912-1984) a Magyar Tudományos Akadémia könyvtárnoka által írt gépelt levél a munka japán nyelvű kiadásának átvételéről, fejléces papíron, Kenéz Ernő aláírásával.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Beke Manó: Differenciál- és integrálszámítás. I. kötet. Bp., 1910., Franklin, 2+536 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 lap szélén javításokkal.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzor névbejegyzéseivel és ceruzás jegyzeteivel, bejegyzéseivel, bejelöléseivel.
23589.

Beke Manó: Differenciál- és integrálszámítás. I. kötet. Bp., 1910., Franklin, 2+536 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, 2 lap szélén javításokkal.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzor névbejegyzéseivel és ceruzás jegyzeteivel, bejegyzéseivel, bejelöléseivel.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Dr. Várszegi Zsolt: Kutyák bírószemmel. hn., én., MEOE Bírói Tanácsa. Kiadói kartonált papírkötés.
23590.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimales Gebot:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen