Es ist zu lizitieren
23580.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Franz Friedberger -Eugen Fröhner: Lehrbuch der Speziellen Pathologie und Therapie der Hastiere für Tierärzte, Ärzte und Studirende. I-II. Bände. Stuttgart, 1904
Ferdinand Enke, 1 t. + XVI + 820+4 p.;VI+740+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |