Es ist zu lizitieren
23618.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
2 400 HUF
[Richard, Jules] Dr. Richard J.: Oczeanográfia. Ford.: Dr. Pécsi Albert. Az eredetivel összehasonlították: Dr. Kövesligethy Radó és Dr. Soós Lajos. Bp., 1912, Kir. M. Természettudományi Társulat ("Pátria"-ny.), XI+576 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |