Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

Daniel L. Schacter: Az emlékezet hét bűne. HVG Kiadói Rt., 2002. Kiadói kartonált papírkötés
23639.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Csermely Péter - Gergely Pál - Koltay Tibor - Tóth János: Kutatás és közlés a természettudományokban. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
23640.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23641.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kypke, Moritz: Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve. Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben
23642.

Kypke, Moritz:
Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve.
Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23643.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23644.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Székesfehérvár, 1916, Debreczenyi István, 265+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.
23645.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+1+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, kötéstábla elvált a könyvtesttől
23646.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
C[harles] de Freycinet: A természettudományi megismerés alapjai. Analízis - mechanika. Ford.: Salgó Ernő. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. LXI. köt. Bp., 1898, K. M. Természettudományi Társulat, VI+2+212+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.  Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
23647.

Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Összefoglaló szemlék a belorvostan köréből I-II. köt. Szerk.: Korányi Sándor, Róth Miklós. Bp., 1922., Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. kötet részben felvágatlan lapokkal. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
23648.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Miskolczy Dezső: Schaffer Károly. DEDIKÁLT! A Múlt Magyar Tudósai. Bp.,1973.,Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23649.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Természettudományi Közlöny. Kéthavonkint egyszer megjelenő folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk.: Ilosvay Lajos, Gorka Sándor. 55. köt. (803-808. füzet.) + Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. 53. köt. 1-4. (CXLI-CXLIV.) pótfüzet. Bp., 1923, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+384 p.; [4]+80 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, kissé sérült címlappal.
23650.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen