Gerlóczy Géza Dr. - Milkó Vilmos Dr.: Az orvosi gyakorlat kérdései. Az Orvosi Hetilap melléklete. 1928. első évfolyam. Bp., 1928, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban, ceruzás aláhúzásokkal.
Kypke, Moritz: Die diätetische Heil-Methode ohne Arznei und ohne Wasserkur. Ausführlich beschrieben nach dem Verfahren des Naturarztes Schroth. 1-2. köt. egybe kötve. Berlin, 1865. Theobald Grieben,, 126 + 90 p. Korabeli, kopottas félvászon kötésben
G[eorg (Jirí) Alter - J[aroslav] Ruprecht: The System of Open Star Cluster and Our Galaxy. Atlas of Open Star Cluster. Praha, 1963, The Czechoslovak Academy of Sciences, 53 p.+1+36 (térképek) t. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Székesfehérvár, 1916, Debreczenyi István, 265+3 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, ceruzás aláhúzásokkal.
C[harles] de Freycinet: A természettudományi megismerés alapjai. Analízis - mechanika. Ford.: Salgó Ernő. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat. LXI. köt. Bp., 1898, K. M. Természettudományi Társulat, VI+2+212+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval.
Geleji Sándor (1898-1967), a csepeli Weiss Manfréd Művek igazgatójának (1945-49), kétszeres Kossuth-díjas professzornak a névbejegyzésével.
Összefoglaló szemlék a belorvostan köréből I-II. köt. Szerk.: Korányi Sándor, Róth Miklós. Bp., 1922., Mai Henrik és Fia. Kiadói papírkötés, szakadt borítókkal, a II. kötet részben felvágatlan lapokkal. Dr. Heckenast Gusztáv orvos (nem a történész) névbélyegzésével.
Természettudományi Közlöny. Kéthavonkint egyszer megjelenő folyóirat közérdekű ismeretek terjesztésére. Szerk.: Ilosvay Lajos, Gorka Sándor. 55. köt. (803-808. füzet.) + Pótfüzetek a Természettudományi Közlönyhöz. 53. köt. 1-4. (CXLI-CXLIV.) pótfüzet. Bp., 1923, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+384 p.; [4]+80 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis sérülésekkel, kissé sérült címlappal.