Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

Dr. Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
23627.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Első felvételek a hold túlsó oldaláról. A Szovjetunió Tudományos Akadémiájának közleménye. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó, 38+1 p. Fekete-fehér fotókkal, képekkel illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói egészvászon-kötés.
23628.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Laing, R. D.: Bölcsek, balgák, bolondok. Egy pszichiáter útja. Bp., 1990, Európa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23629.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
W. Pfeiffer - M. Westhues: Operationskursus für Tieräzte und Studierende. Berlin, 1934., Richard Schoetz, 189 p. Német nyelven. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
23630.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel. Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás. Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve. (Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.) Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen
23631.

Moesz Gusztáv: A házigomba és az épületek elgombásodása. 39 képpel.
Budapest, 1934. Királyi Magyar Természettudományi Társulat ("Pátria" Nyomda Rt.) 206 p. Egyetlen kiadás.
Moesz Gusztáv (1873-1946) botanikus, mikológus, mikrobiológus, a Magyar Nemzeti Múzeum növénytárának igazgatója. Rövid, ismeretterjesztő munkájában évtizedes gombatani tapasztalatait foglalja össze az épületek, a faanyag és a falak gombásodása témájában, az utolsó fejezetben az épület-felújítások utáni gombásodások jogi vonatkozásaira is kitérve.
(Népszerű természettudományi könyvtár. 18. kötet.)
Fűzve, keretdíszes kiadói borítóban, kis sérüléssel a gerincen

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dr. Dudich Endre: Az Aggteleki-cseppkőbarlang és környéke. Függelék: Kisebb barlangjaink áttekintése. A Sajó-Bódva közének ismeretlen szépségei fejezetet írta: Lendvay Károly. Népszerű Természettudományi Könyvtár 12. Bp., 1932, Kir. M.Természettudományi Társulat. Kiadói keretdíszes papírkötésben, folttal.
23632.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Makara György - Mihályi Ferenc: Rovarok és betegségek. Összefoglalás az emberi egészségre káros ízeltlábúakról és betegségterjesztő szerepükről, különös tekintettel a hazai viszonyokra. Bp., 1943., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel, foltos borítóval, a borító egyik sarkán hiánnyal, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
23633.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Egészség folyóirat XXIII. könyv. 1909. (1-12. füzetek.) Szerk.: Gerlóczy Zsigmond. Bp., 1909, Franklin-ny., 6 p.+390 p. Egészvászon-kötésben, néhány kisebb lapszéli sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
23634.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
23635.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23636.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 800 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
23637.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hans Dahmen: Lehrbuch der Veterinär-Hygiene. Bp., 1941, Paul Parey, VIII+266+2 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
23638.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen