Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 130

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23651.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Slíz György: Felfedezések a föld alatt. Magyarország új barlangjai 2003-2013. Bp., Szent Özséb Barlangkutató Egyesület. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23652.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Meterologische Zeitschrift 5 kötete: 1897, 1900, 1903, 1906, 1908. Wien,1897-1908, Ed. Hölzel. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítóval, egy hiányzó gerinccel, egy kissé sérült gerinccel, régi intézményi bélyegzésekkel.
23653.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1967, VEB Georg Thieme, 14 p.+ 16 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, kissé viseltes állapotban.
23654.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Uwe Zündorf: 100 Years Aspirin. Ford.: Láng Ildikó. A fordító, Dr. Láng Ildikó által dedikált példány. Bp., 1998, Bayer Hungária Kft. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23655.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Horn Péter - Zsilinszky Sándor: Új akvarisztika. Bp., 1991, Mezőgazdasági. 8., bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos címlappal.
23656.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Bölsche, [Wilhelm]: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-III. köt. Ford.: Wildner Ödön, Merényi József, Sidó Zoltán, Kremmer Dezső. Bp., 1910, Politzer Zsigmond és Fia. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban.
23657.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
23658.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vendl Aladár: Geológia II. Bp., 1952., Tankönyvkiadó, 559 p.+ L t. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, régi bélyegzésekkel.
23659.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Földrajzi zsebkönyv. Szerk.: Temesy Győző. Bp., 1943, Magyar Földrajzi Társaság, 240 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
23660.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23661.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1991 Fang Shunquan: Egészségügyi rend. Hongkongi politikai írás 46 p.
23662.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen