Es ist zu lizitieren
23637.
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
1 400 HUF
Prof Dr. Th[edor] Kitt: Lehrbuch der Pathologischen Anatomie der Haustiere für Tierärzte und Studierende der Tiermedizin. II. Band. Stuttgart, 1906, Ferdinand Enke, IV+4+754+4 p.+III t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.
| bis 1 000 HUF | 100 HUF |
| bis 5 000 HUF | 200 HUF |
| bis 10 000 HUF | 500 HUF |
| bis 20 000 HUF | 1 000 HUF |
| bis 50 000 HUF | 2 000 HUF |
| bis 100 000 HUF | 5 000 HUF |
| bis 200 000 HUF | 10 000 HUF |
| bis 500 000 HUF | 20 000 HUF |
| bis 1 000 000 HUF | 50 000 HUF |
| bis 2 000 000 HUF | 100 000 HUF |
| bis 5 000 000 HUF | 200 000 HUF |
| bis 10 000 000 HUF | 500 000 HUF |
| ab 10 000 000 HUF | 1 000 000 HUF |