Tétel

Es ist zu lizitieren

Ich lizitiere:

1 400 1 600 1 800

Rufpreis:

1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD

Minimales Gebot:

1 400 HUF

Beschreibung:

Prof Dr. Th[edor] Kitt: Lehrbuch der Pathologischen Anatomie der Haustiere für Tierärzte und Studierende der Tiermedizin. II. Band. Stuttgart, 1906, Ferdinand Enke, IV+4+754+4 p.+III t. Német nyelven. Dritte Auflage. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal és 3 színes képtáblával. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nk

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF