https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel
1
23373.

Galerija Likovnih Umjetnosti Osijek. Eszék, 1978, k.n. 134 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált múzeumi katalógus. Kiadói papírkötés, borítón és gerincen apró felületi sérülésekkel

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben
1
23374.

Ember Mária: Pátkai Ervin ötven rajza Békéscsaba, 1987. 50p. Csak 250 pld, ez számozatlan. Kiadói papírkötésben

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.
1
23375.

4 Graphiker aus Ungarn. Galerie im Café am Markt. (György Jovián, László József Molnár, Ákos Muzsnai, István Püspöki). Artbureau Budapest, 1984. 12p. Kiadói papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.
1
23376.

Az őstársadalmaktól a civilizációkig. A Néprajzi Múzeum állandó kiállításának katalógusa magyar és angol nyelven. Néprajzi Múzeum, 1982. 102p. Kiadói papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
23377.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Merítés a KUT-ból XI. Dési Huber István (1895-1944) festőművész emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Haas Galéria, Budapest. 2007. 12p. Papírkötésben.
1
23378.

Merítés a KUT-ból XI. Dési Huber István (1895-1944) festőművész emlékkiállítása. Kiállítási katalógus. Haas Galéria, Budapest. 2007. 12p. Papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú.
1
23379.

Rend és kaland. Sík Csaba (1934-1997). Magvető Kiadó: Budapest, 1972. 271p. Vászonkötésben, jó állapotú.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Mattioni Eszter festőművész kiállítása a Vigadó Galériában, a Magyar Népköztársaság Művészeti Alapjának kiállítótermében 1986. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Szerk.: Konstantin László. Bp., 1986. Vigadó Galéria. Kiadói tűzött papírkötés.
1
23380.

Mattioni Eszter festőművész kiállítása a Vigadó Galériában, a Magyar Népköztársaság Művészeti Alapjának kiállítótermében 1986. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált kiállítási katalógus. Szerk.: Konstantin László. Bp., 1986. Vigadó Galéria. Kiadói tűzött papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.
1
23381.

Kisgrafika 2004. Kis alakú kiállítási katalógus. Szerk.: Butak András. Bp.,2004. Magyar Grafikusművészek Szövetsége. Magyar és angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben. Készült 500 példányban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23382.

John Gorman: Banner Bright. An Illustrated History of Trade Union Banner. 1986, Scorpion. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.
1
23383.

Raoul Sorban: O viata de artist intre Munchen si Maramures. [Raoul Sorban: Egy művész élete München és Máramaros között.] Bukarest, 1986, Editura Meridiane, egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, román nyelven, sérült gerinccel.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
500 HUF
500 600 700
Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23384.

Die Frühzeit des modernen Holzschnitts. Holzschnitte aus den Beständen der Stiftung Museum Schloss Moyland - Sammlung van der Grinten - Joseph Beuys Archiv des Landes Nordrhein-Westfalen. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Willem-Jan Pantus. (Bedburg-Hau, 1993), Förderverein Museum Schloß Moyland e.V., 367 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
EUR
,
2,19
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse