Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Művészet és ellenség. Szerk.: Legéndy Péter. Kovács Attila rajzaival. Szenci Molnár Társaság: Budapest, 1997. 123p. Kiadói papírkötésben. Matits Ferenc művészettörténész számára DEDIKÁLT.
23349.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
John Sillevis: Dutch drawings from the Age of Van Gogh: From the collection of the Haags Gemeentemuseum. Cincinnati, 1992. Taft Museum. Gazdag képanyaggal illusztrálva, angol nyelvű szöveggel. Kiadói papírkötésben.
23350.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Tudomány és művészet. Modern Könyvtár. Kolligátum. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerinc kissé sérült, kissé kopottas állapotban.
23351.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2013
23352.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Wienerroither &amp; Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996.
23353.

Wienerroither & Kohlbacher aukciós katalógus, modern művészet témában, 1996.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Hayden Herrera. Frida. Biography of Frida Kahlo. Or Yehuda, 2005, Dvir. Héber nyelven. Kiadói papírkötés.
23354.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Keith Andrews: Adam Elsheimer. Werkverzeichnis der Gemälde, Zeichnungen und Radierungen. München, 2006, Schirmer/Mosel, 208 p. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23355.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Zdenek Félix (Hrsg.): Lovis Corinth 1858-1925. Köln, 1986., DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés.
23356.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Hampel József: Az antik szobrászat története. Bp., 1900, Franklin-Társulat, VI+(2)+276 p. Átkötött félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
23357.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Messinger Géza: Épületszerkezettan 4. (Ábrafüzet). Kézirat. BME Építészmérnöki Kar. Bp., 1975, Tankönyvkiadó, 253+(1) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült borítóval és gerinccel, egy-két sérült lappal. Megjelent 484 példányban.
23358.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Back to the Roots. David Nashs, Werner Pokorny, Jinmo Kang, Unen Enkh. Hrsg. von Margit Biedermann Foundation. Donaueschingen - Freiburg, 2011, Museum Biedermann - modo Verlag, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23359.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers.  Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
23360.

Ute Schönfeld-Dörrfuß: Eugen Schmid-Korb. Leben und Werk eine schwäbischen Malers.
Stuttgart, Theiss. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen