Pinder, Wilhelm: Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort den - - . Leipzig-Wiesbaden, 1954, Insel-Verlag, [2]+59+[1] p. Oldalszámozáson belül 44 fekete-fehér képtáblával. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos gerinccel.
Rudolf Hiller von Gartringen (hrsg.): Werner Tübkes. "Arbeiterklasse und Intelligenz." Studien zu Kontext. Genése und Rezeption. Petersberg, 2006, Michael Imhof Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés-kötés.
Ines Janet Engelmann: Impressionismus. 50 Bilder, die Man Kennen Sollte. München,2007,Prestel. Benne Toulouse-Lautrec, Renoir, Van Gogh és mások. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés-kötés.
Hermann Hauber: Karl Stirner. Der schwäbische Malerpoet. Ellwangen,én.,Schwabenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Alexander F. Storz: So rollten die Sechziger. Zwischen Mauerbau und Mondlandung. Stuttgart,2013.,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
Jörg Trobitsch: Dänemark. Natur und Kultur zwischen zwei Meeren. Augsburg, 1997, Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Meisterwerke aus dem Besitz des Stuttgarter Gelerievereins. Stuttgart, 1996., Stuttgarter Galerienverein. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, köze Monet, Van Gogh, Schiele, Dalí és mások. Kiadói papírkötés.
Spurensicherung 40 Jahre Werbung in der DDR. Kabinettstücke aus der Sammlung Ute und Michael Berger. Frankfurt am Main,1990,Deutscher Werbemuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.