Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

2013-2015, 2 dara Nagel árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában.
23181.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pinder, Wilhelm: Die Bildwerke des Naumburger Doms. 44 Bildtafeln. Mit einem Geleitwort den - - . Leipzig-Wiesbaden, 1954, Insel-Verlag, [2]+59+[1] p. Oldalszámozáson belül 44 fekete-fehér képtáblával. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült, foltos gerinccel.
23182.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Rudolf Hiller von Gartringen (hrsg.): Werner Tübkes. "Arbeiterklasse und Intelligenz." Studien zu Kontext. Genése und Rezeption. Petersberg, 2006, Michael Imhof Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés-kötés.
23183.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ines Janet Engelmann: Impressionismus. 50 Bilder, die Man Kennen Sollte. München,2007,Prestel. Benne Toulouse-Lautrec, Renoir, Van Gogh és mások. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés-kötés.
23184.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hermann Hauber: Karl Stirner. Der schwäbische Malerpoet. Ellwangen,én.,Schwabenverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23185.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Alexander F. Storz: So rollten die Sechziger. Zwischen Mauerbau und Mondlandung. Stuttgart,2013.,Motorbuch Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
23186.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.  Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23187.

Hans Dieter der Malerpoet am Bodensee. Bilder Verse Gedanken. Stuttgart,1949,Solitude.
Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hans Lutsch: Schlesiens Kunstdenkmäler. Gütersloh, 1986, Prisma. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23188.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Jörg Trobitsch: Dänemark. Natur und Kultur zwischen zwei Meeren. Augsburg, 1997, Bechtermünz Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23189.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Walter Leonhard: Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit. [Schöne Alte Wirtshausschilder. Zeichen guter Gastlichkeit.] München,1977,Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23190.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Meisterwerke aus dem Besitz des Stuttgarter Gelerievereins. Stuttgart, 1996., Stuttgarter Galerienverein. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, köze Monet, Van Gogh, Schiele, Dalí és mások. Kiadói papírkötés.
23191.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Spurensicherung 40 Jahre Werbung in der DDR. Kabinettstücke aus der Sammlung Ute und Michael Berger. Frankfurt am Main,1990,Deutscher Werbemuseum. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23192.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen