Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Kunst des 20. Jahrhunderts. (Kiállítási katalógus.) Berlin, é.n., Nationalgalerie Berlin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23169.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Malerei. Künstler, Werke, Epochen von A-Z. Renningen, 2005, Garant. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23170.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Bogyay Tamás: A művész a korai középkorban Szerzői Kiadás, 1932. 55p. Kiadói papírborítóval ragasztott gerinccel
23171.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ernst H. Gombrich: Schatten. Ihre Darstellung in der abendländischen Kunst. Berlin, 1996, Klaus Wagenbach. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23172.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
23173.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Stephan Lackner: Max Berkmann. München, 1983, Südwest Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé penészfoltos lapszélekkel.
23174.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Die Tunisreise. Aquarelle und Zeichnungen von August Macke. Köln, 1978, DuMont. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23175.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dagmar Feghelm - Markus Kersting: Rubens. Bilder der Liebe. München, 2005, Prestel. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23176.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gérard Du Ry van Beest Holle (szerk.): Kunstgeschichte. Vom Mittelalter bis zur Gegenwart. Stuttgart, 1975, Parkland. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
23177.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kunsthandel Widder. Augenblicke. (Művészeti katalógus.) Wien, 2024, Kunsthandel Widder. Színes reprodukciókkal gazdagon illusztrálva (közte magyar művészek munkáival). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23178.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dorotheum. Silber. Online Auction. (Aukciós katalógus, ezüst témában.) Wien, 2024, Dorotheum. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23179.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szántó Tibor: A szép magyar könyv 1473/1973. Az ötszáz éves magyar könyvművészet képeskönyve. Bp., 1974, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói pauszpapír védőborítóban.
23180.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen