Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 515
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3266028
23157
522
Books: Architecture, Art
Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3356825
23158
522
Books: Architecture, Art
Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion, 469+(2) p.+ 82 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3383167
23159
522
Books: Architecture, Art
Barkóczi István: ,,Te évszázadok kegyence". A festők és Velence. 1500-1800. (Kiállítási katalógus). Bp., 1996, Szépművészeti Múzeum Baráti Köre, 136 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437090
23160
522
Books: Architecture, Art
Szelényi-Varga-Vadas: Herend. Veszprém, Sz. Szelényi Ház. Virágzó manufaktúra a 20. században. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450761
23161
522
Books: Architecture, Art
Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3466130
23162
522
Books: Architecture, Art
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3466200
23163
522
Books: Architecture, Art
Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3466363
23164
522
Books: Architecture, Art
A századvég és a századelő Szerk. Aradi Nóra A művészet története. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3467202
23165
522
Books: Architecture, Art
Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben . . noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467433
23166
522
Books: Architecture, Art
Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467679
23167
522
Books: Architecture, Art
Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3467962
23168
522
Books: Architecture, Art
Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen