Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Ács Piroska: Szelencék titkai. 1994, Helikon. Ajándékozási sorokkal. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23157.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Kós Károly - Szentimrei Judit - Nagy Jenő: Moldvai csángó népművészet. Bukarest, 1981, Kriterion, 469+(2) p.+ 82 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23158.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Barkóczi István: ,,Te évszázadok kegyence". A festők és Velence. 1500-1800. (Kiállítási katalógus). Bp., 1996, Szépművészeti Múzeum Baráti Köre, 136 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
23159.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szelényi-Varga-Vadas: Herend. Veszprém, Sz. Szelényi Ház. Virágzó manufaktúra a 20. században. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
23160.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Siegfried Ducret: Meissner Porzellan. Orbis Pictus Band 10. Bern-Stuttgart, 1952, Hallwag, (48) p. Színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23161.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
23162.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Karl Zell, Anleitung zur Kenntniss der römischen Inschriften Heidelberg, 1852. Winier, 385p. 3 t. Korabeli, kissé sérült gerincű félbőr kötésben
23163.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
A századvég és a századelő Szerk. Aradi Nóra A művészet története. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, karcos kiadói papír védőborítóban.
23164.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Károly: Átimennék a murán... - Lendva környéki népdalok. Bp., 1992. 317p. Egészvászon kötésben .    .
23165.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Gerhard Ulrich: Schätze deutscher Kunst. Wien, 1972, Bertelsmann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé koszos borítóval.
23166.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Isermeyer, Christian Adolf: Philipp Otto Runge. Berlin, 1940, Rembrandt-Verlag. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23167.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Herbert Arlt 1928-1955. (Kiállítási katalógus.) Bregenz, 2005, Vorarlberger Landesmuseum. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23168.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen