Hans W. Fischer: Menschenschönheit Gestalt und Antlitz des Menschen in Leben und Kunst. Berlin, 1935., Deutsche Buchgemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
Copley. Hrsg. von Der Stiftung Frieder Burda und Götz Adriani. Die Publikation erscheint zu der Ausstellung Copley, Museum Frieder Burda, Baden-Baden, 18. Februar bis 10. Juni 2012. Max-Ernst-Museum Brühl des LVR, 24. Juni bis 4. November 2012. Stiftung Ahlers Pro Arte/Kestner Pro Arte, Hannover, 16. November 2012 bis 1. April 2013. Berlin, 2012, Kherer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Schrecken und Hoffnung. Künstler sehen Frieden und Krieg. Hrsg.: Werner Hofmann. Köln, 1987., Bachem. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Judith Zilczer: Richard Lindner. Gemälde und Aquarelle 1948-1977. München, 1997, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Kazimir Malevics: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina, 176+4 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
Vegyes művészeti katalógus tétel, 9 db. Közte: Kovalovszky Márta: Bokros Birman (Corvina 1971), Umberek és Etruszkok (1989), Illyés Mária: Ouevres Francaises du XIXe siécle (2001), Régi mesterek magyar magántulajdonban (1946, Szépművészeti), Touches by Graphic Art of Visegrad's Four Touches by, Zydzi - Polscy. Cerwiec - Sierpien 1989., Frederick W. Glasier : The Big Top, Mostra Internationale dell Orafo. 1930., Első bőrárverés (1998.)
Muralia Hungarica. Mai magyar épületdíszítő művészet. Összegyűjtötte és a bev. írta Bereczky Loránd. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1978, Magyar Helikon, 170 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kiadói papír védőborítóban.
Werner Heiduczek: Die seltsamen Abenteur des Parzival. Nach Wolfram von Eschenbach neu erzählt von - -. Farbige Illustrationen von Wolfgang Würfel. A könyv illusztrátora által, Wolfgang Würfel (1932-2025) német grafikus-, festőművész, illusztrátor által Würtz Ádám (1927-1994) grafikus-, festőművész, illusztrátor részére DEDIKÁLT példány. Berlin,1974,Neues Leben. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.