Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Hans W. Fischer: Menschenschönheit Gestalt und Antlitz des Menschen in Leben und Kunst. Berlin, 1935., Deutsche Buchgemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
23073.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Rolf Günter Renner: Edward Hopper 1882-1967. Transformationen des Realen. Köln, 1990, Taschen. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23074.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Copley. Hrsg. von Der Stiftung Frieder Burda und Götz Adriani. Die Publikation erscheint zu der Ausstellung Copley, Museum Frieder Burda, Baden-Baden, 18. Februar bis 10. Juni 2012. Max-Ernst-Museum Brühl des LVR, 24. Juni bis 4. November 2012. Stiftung Ahlers Pro Arte/Kestner Pro Arte, Hannover, 16. November 2012 bis 1. April 2013. Berlin, 2012, Kherer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
23075.

Copley. Hrsg. von Der Stiftung Frieder Burda und Götz Adriani.
Die Publikation erscheint zu der Ausstellung Copley, Museum Frieder Burda, Baden-Baden, 18. Februar bis 10. Juni 2012.
Max-Ernst-Museum Brühl des LVR, 24. Juni bis 4. November 2012.
Stiftung Ahlers Pro Arte/Kestner Pro Arte, Hannover, 16. November 2012 bis 1. April 2013.
Berlin, 2012, Kherer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Schrecken und Hoffnung. Künstler sehen Frieden und Krieg. Hrsg.: Werner Hofmann. Köln, 1987., Bachem. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23076.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Judith Zilczer: Richard Lindner. Gemälde und Aquarelle 1948-1977. München, 1997, Haus der Kunst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23077.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimales Gebot:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Kazimir Malevics: A tárgynélküli világ. A sorozatszerkesztő és Stephan V. Wiese előszavával. Körner Éva utószavával. Bp., 1986, Corvina, 176+4 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
23078.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Domin Károly: Szobrok. A művész, Domin Károly (1943-2012) szobrász, belsőépítész által DEDIKÁLT példány. Vác, 2003., Kucsák Könyvkötészet és Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés.
23079.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Vegyes művészeti katalógus tétel, 9 db. Közte: Kovalovszky Márta: Bokros Birman (Corvina 1971), Umberek és Etruszkok (1989), Illyés Mária: Ouevres Francaises du XIXe siécle (2001), Régi mesterek magyar magántulajdonban (1946, Szépművészeti), Touches by Graphic Art of Visegrad's Four Touches by, Zydzi - Polscy. Cerwiec - Sierpien 1989., Frederick W. Glasier : The Big Top, Mostra Internationale dell Orafo. 1930., Első bőrárverés (1998.)
23080.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bruno Bourel - Parti Nagy Lajos: Fényrajzok Budapest. [Bp.], 2009, Fotófolio Kft. 3. kiadás. Kiadói kartonálásban, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval.
23081.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Jáki Szaniszló: Isten és a kozmológusok. Bp.,1992,Ecclesia. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
23082.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Muralia Hungarica. Mai magyar épületdíszítő művészet. Összegyűjtötte és a bev. írta Bereczky Loránd. Szerk.: Szántó Tibor. Bp., 1978, Magyar Helikon, 170 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Megjelent 3000 példányban. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, kiadói papír védőborítóban.
23083.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Werner Heiduczek: Die seltsamen Abenteur des Parzival. Nach Wolfram von Eschenbach neu erzählt von - -. Farbige Illustrationen von Wolfgang Würfel. A könyv illusztrátora által, Wolfgang Würfel (1932-2025) német grafikus-, festőművész, illusztrátor által Würtz Ádám (1927-1994) grafikus-, festőművész, illusztrátor részére DEDIKÁLT példány.  Berlin,1974,Neues Leben. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23084.

Werner Heiduczek: Die seltsamen Abenteur des Parzival. Nach Wolfram von Eschenbach neu erzählt von - -. Farbige Illustrationen von Wolfgang Würfel.
A könyv illusztrátora által, Wolfgang Würfel (1932-2025) német grafikus-, festőművész, illusztrátor által Würtz Ádám (1927-1994) grafikus-, festőművész, illusztrátor részére DEDIKÁLT példány.
Berlin,1974,Neues Leben. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 800 HUF
Minimales Gebot:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen