Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Miroslav Micko: Paul Cézanne. Bayreuth, 1981, Gondrom. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23193.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dr. R. W. Schmidt: Die Technik in der Kunst. Stuttgart, Franckhs Technischer Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal, a hátsó szennylapon firkával.
23194.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Stefan Borchardt: Carl Roersch. Ein Schweizer Maler. Stuttgart, 2015, Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
23195.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Faszination Malerei. 550 Meisterwerke entdecken und verstehen. Hrsg. von Alexander Sturgis und Hollis Clayson. Stuttgart,2000,Belser. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23196.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Kristian Sotriffer: Heu&amp; Stroh. Ein Beitrag zur Kultur- und Kunstgeschichte. Linz, 1990, Veritas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23197.

Kristian Sotriffer: Heu& Stroh. Ein Beitrag zur Kultur- und Kunstgeschichte. Linz, 1990, Veritas. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kurt Kranz: Sehen Verstehen lieben. Drei Schritte in die Kunst. Stuttgart, 1963, Europäischer Buchklub. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
23198.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Robert A. M. Stern: Moderner Klassizismus. Entrwickung und Verbreitung der klassischen Tradition von d er Renaissance bis zur Gegenwart. Stuttgart,1990,Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23199.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Giovanna dal Magro - Anna Paola Zugni Tauro: Löwen. Auf den Spruen des Löwen. Eine Kunst- und Kulturgeschichte. München, 1992, Diedrichs. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23200.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Giuseppe Argentieri: Englische Maler von Hogarth bis Turner. 1996., Arnoldo Mondanori. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23201.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Emilio Bertonati: Neue Sachlichkeit in Deutschland. Herrsching, 1988., Manfred Pawlak Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23202.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Robert Rey: Manet. Köln-Mailand,én.,Uffici Kunstverlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23203.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Neure Kunst aus württembergischem Privatbesitz. I. Klassische Moderne Staatsgalerie Stuttgart. Stuttgart, 1973., Staatsgalerie Stuttgart. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott nyl-kötés.
23204.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen