Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Réti Zoltán: Mikszáth-akvarellek. Bp., 1997. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23277.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Dorotheum aukciós katalógus, vegyes régiségek témában, 2017
23278.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bernhard Maaz: Im Tempel der Kunst. Die Künstlermythen der Deutschen. (Kiállítási katalógus.) München-Berlin, 2008, Deutscher Kunstverlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23279.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Josef Scharl. Die dreissiger Jahre - The Thirties. Frankfurt am Main, 2005, Jörg Schumacher. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói papírkötés
23280.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Pierre Cabanne: Die Kunst im 20. Jahrhundert. Paris, (1985), Somogy. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23281.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Peter Beye - Ulrike Gauss: 30 Jahre Stiftungen der LTG Lufttechnische GmbH Stuttgart. (Kiállítási katalógus.) Stuttgart, 1990, Staatsgalerie Stuttgart. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
23282.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Jávor Anna (szerk.): Földi paradicsom. Modern mesterművek a Kasser-Mochary Gyűjteményből. Bp., 2010, MNG. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23283.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Max Sauerlandt: Deutsche Plastik des Mittelatlers. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus - Leipzig,én., Karl Robert Langewiesche. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
23284.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Heribert Hutter: Konfrontationen. Mit 281 Abbildungen. Unter Mitarbeit von Irmgard Hutter. Herrsching,1981.,Manfred Pawlek. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23285.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Pierre Courthion: Malerei des Impressionismus. Köln,1976,DuMont. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
23286.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Siegfried Wichmann: Realismus und impressionismus in Deutschland. Stuttgart,1964., Schuler. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.
23287.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1999-2004 Art. Das Kunstmagazin 20. és 25 éves jubileumi számai (1999. nov., Nr. 11.; 2004. nov., Nr 11.) Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötések.
23288.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen