https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1
23301.

Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Mai Magyar Mitológia - Museum Zeitgenössischer Mythologie. H.n., é.n. (1990-2000 körül), k.n. Német és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Egy egy lebontásra, majd renoválásra ítélt budapesti házban (feltehetően Reáltanoda u.) képzőművészeti alkotásokat, installációkat bemutató tárlat további beazonosításra váró kiadványa. Kiadói papírkötés.
1
23302.

Mai Magyar Mitológia - Museum Zeitgenössischer Mythologie. H.n., é.n. (1990-2000 körül), k.n. Német és magyar nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált katalógus. Egy egy lebontásra, majd renoválásra ítélt budapesti házban (feltehetően Reáltanoda u.) képzőművészeti alkotásokat, installációkat bemutató tárlat további beazonosításra váró kiadványa. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.
1
23303.

Dorotheum aukciós katalógus, kortárs művészet témában, 2018.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos
1
23304.

Ostini, Fritz von: Der Maler Edward Cucuel. Zürich / Wien, 1924. Amalthea, 76 + 2 p. Kiadói félvászon kötésben Számos illusztrációval Gerinc foltos

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kovács Péter festőművész (1943-2019) Kossuth-díjas festő 3 db katalógusa: Supka Magdolna: Kovács Péter. Bp., 1998., (Szolnok, Tisza-ny.). 66 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Régebbiek, újabbak. Bp., 2009, Hamilton Aulich Art Galéria. + Kovács Péter. H.n., é.n. (1981 k.), k.n.
1
23305.

Kovács Péter festőművész (1943-2019) Kossuth-díjas festő 3 db katalógusa: Supka Magdolna: Kovács Péter. Bp., 1998., (Szolnok, Tisza-ny.). 66 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. + Régebbiek, újabbak. Bp., 2009, Hamilton Aulich Art Galéria. + Kovács Péter. H.n., é.n. (1981 k.), k.n.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23306.

Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
23307.

Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.
1
23308.

Eric Arrouas - Jacques Almira: Double Page Photos - Le Carnaval De Venise. Párizs, 1984, SNEP, fotókönyv, kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.
1
23309.

Zádor Anna - Rados Jenő: A klasszicizmus építészete Magyarországon. Az egyik szerző, Zádor Anna (1904-1995) Kossuth-díjas művészettörténész, egyetemi tanár által dedikált példány. Bp., 1943, MTA (Franklin-ny.), 428 p.+ 48 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható térkép) t. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kissé sérült, foltos borítóval, ázásnyomokkal, erősebben sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Manet Manet. Zwei Bilder im Dialog. Le déjeuner. Neue Pinakothek, München. Un bar aux Folies-Bergére. Cortauld Institute of Art Gallery, London. Hrsg. von James Cuno und Joachim Kaak. München - Köln, 2005., Pinakothek - DuMont, 134+2 p.+2 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23310.

Manet Manet. Zwei Bilder im Dialog. Le déjeuner. Neue Pinakothek, München. Un bar aux Folies-Bergére. Cortauld Institute of Art Gallery, London. Hrsg. von James Cuno und Joachim Kaak. München - Köln, 2005., Pinakothek - DuMont, 134+2 p.+2 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
23311.

La Joie de Vivre. Die Nie Gesehenen Meisterwerke der Barnes Collection. München, 1993, Kindler, 317+1 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23312.

Wilhelm Morgner 1891-1917. Gemälde, Zeichnungen, Druckgraphik. Hrsg. von Klkaus Bussmann. Stuttgart, 1991., Gerd Hatje, 285 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse