Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Mai Magyar Múzsa 1930. Szerk.: Vajthó László. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége (Kir. M. Egyetemi Ny.), 175 p. Szövegközi illusztrációkkal, Horváth Jenő, Pérely Imre és Gehl Zoltán rajzaival. Benne 3 db korabeli prospektussal is. Kiadói aranyozott, dombornyomott félbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
23385.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Französische Malerei von Delacroix bis Picasso. Wolfsburg, 1961, Stadthalle. Német, francia és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, a hátsó borító felső sarkán gyűrődéssel.
23386.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Moderne Malerei. Mit 48 Farbtafeln. Herrsching - Ammersee,1975, Pawlak Verlag, 23+1 p. +48 t. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Cézanne, Van Gogh,Toulouse-Lautrec, Edvard Munch, Matisse, Chagall, Oskar Kokoschka, Picasso, Klee, Kandinsky, Miro, Dalí, Mondrian és más művészek munkáival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23387.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Christian Rohlfs Gemälde. Stuttgart,1990,Cantz,223 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23388.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19
Minimales Gebot:
700 HUF
700 800 900
Pigler Andor: Bogdány Jakab (1660-1724). Bp., 1941, Országos Magyar Szépművészeti Múzeum, 31+(1) p.+ LVIII (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, néhány kissé koszos lappal, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal.
23389.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
P. Brestyánszky Ilona: Ismerjük meg a kerámiát. Bp., 1976, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
23390.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
23391.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Seres László: Rajzok és festmények 1963-1979, 2006-2016. Budapest/Miskolc, 2017, Missionart Galéria. ALÁÍRT! Angol-magyar kétnyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
23392.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Architekturbezogene Kunst in Deutschland. Dortmund, én., Junior Galerie. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23393.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Bernard Denvir: Impressinismus. Meisterwerke der Malerei, Band 2. Künzelsau, 1992, Sirius. 219 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítón kopásnyomokkal, kissé hullámos lapokkal.
23394.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Rainer Fetting: Manscapes. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Daniel J. Schreiber. Tübingen-Köln, 2010, Kunsthalle Tübingen - Walther König, 111 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23395.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88
Minimales Gebot:
600 HUF
600 700 800
Dorotheum aukciós katalógus, kéziratok témában, 2024.
23396.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen