Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23217.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg Nemeskürty István. A bevezetőt írta Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a kötéstáblán sérülésekkel.
23218.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Adolph Menzel: Skizzenbuch 1846. (Facsimile kiadás.) Szerk.: Walter Weidmann. Berlin, [1936], Verlag Gebr. Mann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
23219.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Stanislaw Lorentz: Die Renaissance in Polen. Warshau, 1955., "Stolica". Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Dr. Proszt János Kossuth-díjas kémikus ajándékozási bejegyzésével, aláírásával. Kiadói egészvászon-kötés.
23220.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 20 (reprodukciók) t. [Komplett.] Kiadói papírmappában, a mappa sérült, foltos, 42,5x30 cm.
23221.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Dorotheum aukciós katalógus, régi mesterek témában témában, 2017, 316p
23222.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben
23223.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Budapesti építőmesterek kőmíves-, kőfaragó- és ács mesterek ipartestülete évkönyve 1908 . IV: Évkönyv + Budapesti Építőmesterek Ipartestülete évkönyv V. évkönyv. 1934.
23224.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Palasovszky Ödön: A lényegretörő színház   Szépirodalmi Könyvkiadó, 1980 Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval
23225.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Horváth Hilda: Iparművészeti kincsek Magyarországon. Bp.,2000., Athenaeum 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés
23226.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Frick, Otto - Knöll, Karl: Baukonstruktionslehre I. Leitfaden für den Unterricht an Baugewerkschulen und verwandten technischen Lehranstalten. Leipzig-Berlin, 1915, B. G. Teubner, VIII+147+[1] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapokkal, kijáró címlappal.
23227.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Mártírok - Martyrs. Jankai Tobor rajzai Zsolt Béla előszavával. Tevan kiadás. Facsimile kiadás 2009. Kiadói félvászon kötésben, folttal.
23228.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen