Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 515
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3490327
23217
522
Books: Architecture, Art
Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490775
23218
522
Books: Architecture, Art
Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg Nemeskürty István. A bevezetőt írta Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a kötéstáblán sérülésekkel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491153
23219
522
Books: Architecture, Art
Adolph Menzel: Skizzenbuch 1846. (Facsimile kiadás.) Szerk.: Walter Weidmann. Berlin, [1936], Verlag Gebr. Mann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491548
23220
522
Books: Architecture, Art
Stanislaw Lorentz: Die Renaissance in Polen. Warshau, 1955., "Stolica". Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Dr. Proszt János Kossuth-díjas kémikus ajándékozási bejegyzésével, aláírásával. Kiadói egészvászon-kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491649
23221
522
Books: Architecture, Art
Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 20 (reprodukciók) t. [Komplett.] Kiadói papírmappában, a mappa sérült, foltos, 42,5x30 cm. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3493417
23222
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, régi mesterek témában témában, 2017, 316p noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504168
23223
522
Books: Architecture, Art
Csányi Károly: A középkori építőművészet formái. Építő Munkavezetők Könyvtára. XXVII. köt. Kiadja: Budapesti Építő Mesterek, Kőmíves-, Kőfaragó- és Ács Mesterek Ipartestülete. Bp., 1910, ifj. Nagel Ottó, 83+1 p. Fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504332
23224
522
Books: Architecture, Art
Budapesti építőmesterek kőmíves-, kőfaragó- és ács mesterek ipartestülete évkönyve 1908 . IV: Évkönyv + Budapesti Építőmesterek Ipartestülete évkönyv V. évkönyv. 1934. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504450
23225
522
Books: Architecture, Art
Palasovszky Ödön: A lényegretörő színház Szépirodalmi Könyvkiadó, 1980 Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3504451
23226
522
Books: Architecture, Art
Horváth Hilda: Iparművészeti kincsek Magyarországon. Bp.,2000., Athenaeum 2000. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505887
23227
522
Books: Architecture, Art
Frick, Otto - Knöll, Karl: Baukonstruktionslehre I. Leitfaden für den Unterricht an Baugewerkschulen und verwandten technischen Lehranstalten. Leipzig-Berlin, 1915, B. G. Teubner, VIII+147+[1] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval és gerinccel, helyenként sérült lapokkal, kijáró címlappal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506609
23228
522
Books: Architecture, Art
Mártírok - Martyrs. Jankai Tobor rajzai Zsolt Béla előszavával. Tevan kiadás. Facsimile kiadás 2009. Kiadói félvászon kötésben, folttal. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen