Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Leben in Deutschland. Früher - Heute. Alltag, Arbeit und Privates in Fotos und Texten gegenübergestellt. Köln, én., Komet. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23205.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
100 Meisterwerke. Aus den Grossen Museen der Welt. Badn 4. Hrsg. von Wibke von Bonin. Köln, 1988, VGS Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23206.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Hermann Bauer: Kunst in Bayern. hn., én., Rosenheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23207.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Fritz Nemitz: Renoir. Köln,én.,Phaidon. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23208.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés.
23209.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szilágyi, János Györgyi: Ancient Art. Collection of the Budapesti Museum of Fine Arts 5. Bp., 2003., Budapest Museum of Fine Arts. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23210.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Berlin, 1926., Gruyter. A fametszetkészítést bemutató német nyelvű könyv, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince sérült.
23211.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Bp., 1982, Petőfi Irodalmi Múzeum, [2]+7+[7] p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina kiadás hasonmása. Kiadói egészvászon mappában. Megjelent 1000 példányban.
23212.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
42 ceramiche originali di Pablo Picasso. Museo Internazionale delle Ceramiche, Faenza. (Kiállítási katalógus.) Faenza, 1960, Stabilimento Grafico Fratelli Lega. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
23213.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1978 Kertész Klára kiállítása, nyíregyházi Jósa András Múzeum. A 110 éves Jósa András Múzeum képzőművészeti katalógusai 24. sz. Kertész Klára (1909-1997) keramikusművész által dedikált példány. Kihajtva: 23x63,5 cm
23214.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Spanyol mesterművek a Bilbaói Szépművészeti Múzeumból. + A fáraók után. A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 1996-2005, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az első kötet, bontatlan zsugorfóliában.
23215.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
2018 Enigma 95. szám. Gerevich Tibor 2. Szerk.: Markója Csilla és Bardoly István. 2018, Meridián-2000. Kiadói papírkötés.
23216.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
2 000 HUF
Minimales Gebot:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen