Leben in Deutschland. Früher - Heute. Alltag, Arbeit und Privates in Fotos und Texten gegenübergestellt. Köln, én., Komet. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
100 Meisterwerke. Aus den Grossen Museen der Welt. Badn 4. Hrsg. von Wibke von Bonin. Köln, 1988, VGS Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hermann Bauer: Kunst in Bayern. hn., én., Rosenheim. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Izsó Miklós levele. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte: Soós Gyula. Magyar Művészek Levelei I. Bp., 1958., Múzeumok Központi Propaganda Irodája. Megjelent 2000 példányban. Kiadói papírkötés.
Szilágyi, János Györgyi: Ancient Art. Collection of the Budapesti Museum of Fine Arts 5. Bp., 2003., Budapest Museum of Fine Arts. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Berlin, 1926., Gruyter. A fametszetkészítést bemutató német nyelvű könyv, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince sérült.
Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Bp., 1982, Petőfi Irodalmi Múzeum, [2]+7+[7] p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina kiadás hasonmása. Kiadói egészvászon mappában. Megjelent 1000 példányban.
1978 Kertész Klára kiállítása, nyíregyházi Jósa András Múzeum. A 110 éves Jósa András Múzeum képzőművészeti katalógusai 24. sz. Kertész Klára (1909-1997) keramikusművész által dedikált példány. Kihajtva: 23x63,5 cm
Spanyol mesterművek a Bilbaói Szépművészeti Múzeumból. + A fáraók után. A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 1996-2005, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az első kötet, bontatlan zsugorfóliában.