Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Mir san mir. Hrsg.: Herbert Riehl-Heyse, Dieter Hanitsch. 50 Jahre Freistaat Bayern im Spiegel der Karikatur. München, 1996, Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23289.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Weidemann, Larass, Klier: 50 Künstlerinnen die Mann kennen sollte. München, 2008, Prestel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23290.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ernst Wachalovsky (Hg.): Bilder brechen ein Tabu. Walther Groß der maler der Kriegsgefangenschaft. Graz-Stuttgart, 2001, Leopold Stocker Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23291.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Meisterwerke Französischer Impressionisten. Berlin, 1937 (?), Woldemar Klein Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23292.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber &amp; Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23293.

Symbolismus in den Niederlanden. Von Toorop bis Mondrian. Kassel, 1991, Verlag Weber & Weidemeyer. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Anna Eörsi: Die Malerei der internationalen Gotik. Bp., 1984, Corvina. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
23294.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Michael Horsham: Die Kunst der Shaker. Eine Würdigung der hervorragenden Handwerkskunst der Shaker. Köln, 1989, Könemann Verlagsgesellschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23295.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
L. Fischel: Nicolaus Gerhaert und die Bildhauer der deutschen Spätgotik. München, 1944, Verlag F. Bruckmann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói sérült papírkötés.
23296.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Ingo F. Walther: Marc Chagall 1887-1985. A megfestett költészet. Köln-Budapest, 1992, Benedikt Taschen- Kulturtrade Kft., 95 p. Kiadói kartonált papírkötés.
23297.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Gajdó Tamás - Korniss Péter - Szegő György: Színházkutatás. Nagymező utca 22-24. Bp., 1998, Thalia Színház. Kiadói papírkötés, kötéstáblán törésnyomok, egyébként jó állapotban.
23298.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Makláry. (Makláry Kálmán festőművész.) [Hajdúszoboszló], 2007, magánkiadás, 64 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23299.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Sz. Koroknay Éva: Magyar reneszánsz könyvkötések. Művészettörténeti Füzetek 6. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér, egészoldalas képekkel. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, kopott borítóval.
23300.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 600 HUF
Minimales Gebot:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen