Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 515
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3417689
23313
522
Books: Architecture, Art
3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3427059
23314
522
Books: Architecture, Art
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3429229
23315
522
Books: Architecture, Art
Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3468630
23316
522
Books: Architecture, Art
John Sandon: Antik porcelán. Ford.: Kovács Zsuzsa, Lengyel András, Molnár Tünde. Régiséggyűjtők Kézikönyve. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3173866
23317
522
Books: Architecture, Art
Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival. Bp.-Sorpon, 2006, Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3217344
23318
522
Books: Architecture, Art
Balla Margit (1947-) festőművész gyűjteményes kiállítási katalógusa (1988-1989). 21 sztlv. Szerk.: Gelencsér Éva. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3221864
23319
522
Books: Architecture, Art
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói zsinórfűzésű papírkötésben. Számozatlan példány. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3279517
23320
522
Books: Architecture, Art
Mayer Berta, Végh András festőművészek kiállítása. 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3329841
23321
522
Books: Architecture, Art
Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Memorial Hall, Fairmount Park, Philadelphia, 1904. The Commisioners of Fairmount Park. Félvászon kötés, kopottas állapotban. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3341630
23322
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2015 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3341645
23323
522
Books: Architecture, Art
Dorotheum árverési katalógus, klasszikus modern témában, 2014 noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3344192
23324
522
Books: Architecture, Art
Vojtech Tilkovsky: Daumier. Pozsony, 1951, szlovák nyelven, kopott félvászon kötés. noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Auktion 517:
Veranstaltungen