Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is.
23313.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Hans Joachim Neidhardt: Ludwig Richter. Leipzig, 1969, VEB E. A. Seemann. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
23314.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Természetművészet-változatok. / Nature Art-Variations. (Kiállítási katalógus.) Bp., 2016, Műcsarnok. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, a borítón kisebb felületi sérüléssel.
23315.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
John Sandon: Antik porcelán. Ford.: Kovács Zsuzsa, Lengyel András, Molnár Tünde. Régiséggyűjtők Kézikönyve. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23316.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 400 HUF
Minimales Gebot:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival. Bp.-Sorpon, 2006, Körmendi Galéria. Kiadói papírkötés.
23317.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23318.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
23319.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Mayer Berta, Végh András festőművészek kiállítása. 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
23320.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Catalogue of the W. P. Wilstach Collection. Memorial Hall, Fairmount Park, Philadelphia, 1904. The Commisioners of Fairmount Park. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23321.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dorotheum árverési katalógus, kortárs művészet témában, 2015
23322.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Dorotheum árverési katalógus, klasszikus modern témában, 2014
23323.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Vojtech Tilkovsky: Daumier. Pozsony, 1951, szlovák nyelven, kopott félvászon kötés.
23324.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen