Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

Das Gesamtwerk von Cezanne. Klassiker der Kunst. Mailand, 1970, Rizzoli Editore. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
23337.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Patay Pál: Régi harangok. Bp., 1977, Corvina. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
23338.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Varga István: A reklám. Bp., 1960, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. 442p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas állapotban.
23339.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Eleanor Hughes: Silver for Collections. Illustrated by Peter Henville. London, 1990, Treasure Press. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23340.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 200 HUF
Minimales Gebot:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Kerényi Múzeum. Összeáll.: Hann Ferenc. Balla Demeter fotóival. Szentendre, 1978, Kerényi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
23341.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Burger, Fritz Dr.: Einführung in die moderne Kunst. Berlin-Neubabelsberg, 1917, Akademische Verlagsgesellschaft Athenaion. Kiadói kartonált kötés, foltos, kopottas állapotban.
23342.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Sárosdy Judit (szerk.): Senki sem sziget. Fiatal kubai képzőművészek kiállítása. Katalógusterv. Rácmolnár Sándor. Bp., 1991, Ernst Múzeum. 15+1 p. Magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
23343.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Marosi Ilona. Bp., 2012, K.n. Magyar nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23344.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Szinyei Merse Anna: Reformkori művészet. Kiállítás a Magyar Nemzeti Galéria anyagából - Helytörténeti Múzeum Szécsény, 1978. június-július-augusztus. Fekete-fehér képekkel illusztrált katalógus. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, kissé elszíneződött borítóval.
23345.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Munkácsy Mihállyal kapcsolatos 2 db kötet: Czeglédi Imre: Munkácsy Békés megyében. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány. + Sz. Kürti Katalin: Munkácsy-ereklyék és dokumentumok a békéscsabai múzeumban. Békéscsaba, 1994, Békés Megyei Múzeumok Igazgatósága. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány
23346.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Phillipe Roberts-Jones: Du realisme au surrealisme. la peinture en belgique de Joseph Stevens á Paul Delvaux. A szerző, báró Philippe Roberts-Jones (1924-2016) belga művészettörténész, professzor által Matits Ferenc művészettörténész, művészeti író, egyetemi tanár részére DEDIKÁLT példány. Brüsszel, (1994), Université Libre de Bruxelles. 239 p. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
23347.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Gondolatok a képtárban. Szerk.: Tasnádi Attila. Felsőmagyarországi Kiadó: Miskolc, 1996. 248p. Közepéből cca. 50 oldal kiszakadt. DEDIKÁLT példány.
23348.

Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar

Ende des gebots: 19:00 22 Januar

Besichtigung: 19 bis 22 Januar

Losabholung: ab 26 Januar

Zahlungsfrist: 6 Februar

UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar

  Veranstaltungen