https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 515

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Hanneke de Man: Museum Boymans -van Beuningen Rotterdam. Museen der Welt. München - Rotterdam, 1994., C. H. Beck - Scala Books, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23361.

Hanneke de Man: Museum Boymans -van Beuningen Rotterdam. Museen der Welt. München - Rotterdam, 1994., C. H. Beck - Scala Books, 128 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Tápay-Szabó László:  Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban. Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás. Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában. (Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.) Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.
1
23362.

Tápay-Szabó László: Reformtörekvések az amerikai városkormányzásban.
Budapest, (1940). Budapest székesfőváros házinyomdája. 35 + [1] p. Egyetlen önálló kiadás.
Tápay-Szabó László (1874-1941) újságíró, író, művelődéstörténész. 1923-tól az Egyesült Államokban élt, a Columbia Egyetem magyar tanszékén tanított. 1930-ban tért haza és Szegeden tanított, illetve közíróként, művelődéstörténészként publikált. Társadalompolitikai kérdéseket boncoló tanulmánykötete az amerikai városok önkormányzatiságát, szegényügyét, közlekedésügyét, önszervező, vállalkozó hajlamát vizsgálja. Az olvasmányos, anekdotikus stílusban megírt esszékötet példaanyaga az Egyesült Államok számos vidékéről való: New York-i és kaliforniai, új-angliai, középnyugati és déli példák egyaránt szerepelnek a munkában.
(Különlenyomat a Városi Szemle XXVI. évfolyamából.)
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban, jó példány.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23363.

Nemes László festőművész. Ljubljana, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
23364.

Mészáros Géza: Vidéki bolygó. DEDIKÁLT! Bp., 1999. Kiadói műbőr kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Jean Guichard-Meili: Matisse. London, 1967, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23365.

Jean Guichard-Meili: Matisse. London, 1967, Thames and Hudson. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
23366.

Patay László. 1932-2002. Szerk.: Siklósi Attila. Ráckeve-Bp., 2002, Ráckeve Város - Szaktudás Kiadó Ház Rt. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23367.

Tóth Attila: Bánvölgyi László szobrász-, restaurátorművész. A művész, Bánvölgyi László (1962- ) által dedikált példány. Szeged, 2008, Múzeumi Tudományért Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
800 HUF
800 900 1 000
Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere. Piatsek József (1781-1854). Pécsi regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23368.

Sonkoly Károly: A klasszicista Pécs építőmestere. Piatsek József (1781-1854). Pécsi regélő 1. Pécs, 2003, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
2001 V. Vadnai Galéria kiállítási katalógusa. Benne Fehér László, Cseke Szilárd, Gál András, Erdélyi Gábor, Hencze Tamás. Szerk.: Vadnai Ágnes, Péterfy Melinda. Bp., 2001., Vadnai Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23369.

2001 V. Vadnai Galéria kiállítási katalógusa. Benne Fehér László, Cseke Szilárd, Gál András, Erdélyi Gábor, Hencze Tamás. Szerk.: Vadnai Ágnes, Péterfy Melinda. Bp., 2001., Vadnai Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
1
23370.

2 db Kerényi Jenő (1908-1975) katalógus: Kerényi Jenő (1908-1975.) Szerk.: Csák Ferenc. Balla Demeter, Gink Károly, Zima György fotóival és a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált.. Bp.-Sopron, 2006, Körmendi Galéria. 15+1 p.Kiadói papírkötés. + Hann Ferenc (szerk.): Kerényi Múzeum (Kerényi Jenő). H.n., 1978, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága. A művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.
1
23371.

Lóska Lajos: Badacsonyi Sándor. H.n., 1987, Nógrád megyei Múzeumok Igazgatósága. Megjelent 500 példányban. Fekete-fehér képekkel, Badacsonyi Sándor munkáival illusztrált katalógus. Kiadói papírkötésben.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200
Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
1
23372.

Zárva. Érd, 2021, Érdi Galéria. Színes képekkel, többek közt Aknay János, Eőry Emil, Manfred Karsch képeivel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.

noch {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Es ist zu lizitieren
Rufpreis:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Zahl der Gebote:
0
Minimales Gebot:
900 HUF
900 1 000 1 200

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Aktuelle Nachrichten

Auktion 517:
Von 13 bis 22 Januar 


Ende des gebots: 19:00 22 Januar


Besichtigung: 19 bis 22 Januar


Losabholung: ab 26 Januar


Zahlungsfrist: 6 Februar


UhrBrechnung voraussichtlich: ab 11 Februar


 

  Veranstaltungen

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse