Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Egri csillagok. Szász Endre grafikái. Tanulmány, képszöveg Nemeskürty István. A bevezetőt írta Várkonyi Zoltán. Bp., 1969, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, a kötéstáblán sérülésekkel.
20423.

Rufpreis:
2 000 HUF

Wittlich, [Petr]: Zeichnung aus der Epoche des Jugendstils. Alfons Mucha, Aubrey Beardsley, Odilon Redon, Edvard Munch, Jan Preisler, Frantisek Bílek, Alfred Kubin, Frantisek Kupka, Auguste Rodin, Gustav Klimt, Egon Schiele. Praha, 1941, Artia. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó borítóval, a borító sarkán és a gerincen kisebb folttal.
20424.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Arta Plastica in Republica Populara Romina 1944-1954. [Bukarest, 1954], Editura de Stat pentru Literatura si Arta, 16+[2] p.+ 85 (fekete-fehér és színes reprodukciók) t. Szőnyi István, Miklóssy Gábor, Vida Géza, Gy. Szabó Béla és mások munkáinak reprodukcióival. Kiadói félvászon-mappában, kissé foltos, koszos.
20425.

Rufpreis:
1 400 HUF

Walter T. Foster: Figures from Life. "How to Draw" Books. (Útmutató aktok rajzolásához/festéséhez.) Laguna Beach, é.n., Foster Art Service Inc., [42] p. Angol nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón felületi sérülésekkel.
20426.

Rufpreis:
2 000 HUF

Adolph Menzel: Skizzenbuch 1846. (Facsimile kiadás.) Szerk.: Walter Weidmann. Berlin, [1936], Verlag Gebr. Mann. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel.
20427.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 darab kiállítási katalógus, Molnár Sándor, Gyulai Líviusz, Losonczy Tamás, Lantos Ferenc, Bálint Endre.
20428.

Rufpreis:
1 000 HUF

Stanislaw Lorentz: Die Renaissance in Polen. Warshau, 1955., "Stolica". Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Dr. Proszt János Kossuth-díjas kémikus ajándékozási bejegyzésével, aláírásával. Kiadói egészvászon-kötés.
20429.

Rufpreis:
2 000 HUF

Martyn Ferenc (1899-1986): Petőfi olvasása közben. Bp., 1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, 4 sztl. lev. + 20 (reprodukciók) t. [Komplett.] Kiadói papírmappában, a mappa sérült, foltos, 42,5x30 cm.
20430.

Rufpreis:
2 000 HUF

Finta Edit - Király László: Fiumei ablakok. Finta Edit képei. Király László versei. A festőművész, grafikus Finta Edit (1945-) által DEDIKÁLT példány (papírlapon). Valamint a Finta Edit névjegykártyájával. Bp., 2005., Timp. Finta Edit képeivel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20431.

Rufpreis:
2 000 HUF

20432.

Rufpreis:
1 800 HUF

Konrad Farner: Picassos Taube. 12 Lithographien. Drezda, 1956, VEB Verlag der Kunst. Német nyelven. 36 oldal + 11 lap (Picasso litográfiákról készült reprodukciós táblák). Kiadói vászonborítású, kissé foltos mappában, 1 tábla hiányzik.
20433.

Rufpreis:
1 800 HUF

Czki-Gyongy-Jelenszky-Joe-Marabu-Nemes-Rau-Szmodis Vicc Albummm (Karikatúrák) Bp., 1994. Ábra kkt. (94) p. kiadói kartonálásban
20434.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF