Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval
20435.

Rau Tibor - Alfred Kazin: Starting Out in the Thirties
Boston, Toronto, 1965. Little, Brown & Co. 166p. Kiadói vászonkötésben, enyhén sérült papírborítóval

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db Espace Cardin francia árverési katalógus: Tableaux modernes et contemporains; Importants tableaux modernes. Párizs, 1987, Binoche et Godeau. Gazdag képanyaggal, fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés / műbőr-kötés, változó állapotban.
20436.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2011-2013.
20437.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dorotheum 2 darab árverési katalógus, nyomatok, grafikák, printek témában, 2017-2019
20438.

Rufpreis:
1 800 HUF

P. Futó, László: Anaglyphenmalerei. Peinture d'anaglyphes. Anaglyph painting. DEDIKÁLT!Zürich,1991,Phänomen-Art, 112 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német, angol, francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az elülső szennylapon szakadással.
20439.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szabadi Judit: Gulácsy Lajos. Bp., 2007, Fekete Sas Kiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
20440.

Rufpreis:
1 400 HUF

Illustrierte Film-Bühne. 50 Hollywood-Filme mit einem Vorwort von oe Hembus. München, 1976, Verlag Monika Nüchtern. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20441.

Rufpreis:
1 400 HUF

Művészettörténeti Dokumentációs Központ Forráskiadványainak V. Acta Cassae Parochorum 2. füzet. Egri Egyházmegy. Bp., 1969. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
20442.

Rufpreis:
1 800 HUF

Larger than life. Stranger than fiction. 11. Triennale Kleinplastik Fellbach. 2010, Snoeck, 352 p. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20443.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db művészeti katalógus, 2 db Papp János festőművésznek dedikált, egy aláírt. Kettőben meghívóval is.
20444.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kunst an Staatlichen Bauten in Baden-Württemberg 1980-1995. Ostfildern, 1995, Cantz Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
20445.

Rufpreis:
1 800 HUF

Antonio Calderara. (Kiállítási katalógus.) Heidelberg, 2011, Verlag Das Wunderhorn. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20446.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF