Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 593

Egri Mária: Sváby Lajos. Corvina műterem. Bp., 1987, Corvina, 56 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20411.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makovecz Imre. Frank János bevezető tanulmányával. Corvina műterem. Bp., 1980, Corvina, 82+[2] p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
20412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Makláry. (Makláry Kálmán festőművész.) [Hajdúszoboszló], 2007, magánkiadás, 64 p. Színes reprodukciókkal illusztrálva. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi, János Györgyi: Ancient Art. Collection of the Budapesti Museum of Fine Arts 5. Bp., 2003., Budapest Museum of Fine Arts. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
20414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Friedländer, Max J.: Der Holzschnitt. Berlin, 1926., Gruyter. A fametszetkészítést bemutató német nyelvű könyv, gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító leszakadt, a gerince sérült.
20415.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szoboszlai Mata János: Husz fametszetű könyvjegy a magyar parnasszusról. Bp., 1982, Petőfi Irodalmi Múzeum, [2]+7+[7] p.+ 20 t. Az 1935-ös Debreceni Officina kiadás hasonmása. Kiadói egészvászon mappában. Megjelent 1000 példányban.
20416.

Rufpreis:
2 000 HUF

42 ceramiche originali di Pablo Picasso. Museo Internazionale delle Ceramiche, Faenza. (Kiállítási katalógus.) Faenza, 1960, Stabilimento Grafico Fratelli Lega. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés.
20417.

Rufpreis:
2 000 HUF

1978 Kertész Klára kiállítása, nyíregyházi Jósa András Múzeum. A 110 éves Jósa András Múzeum képzőművészeti katalógusai 24. sz. Kertész Klára (1909-1997) keramikusművész által dedikált példány. Kihajtva: 23x63,5 cm
20418.

Rufpreis:
2 000 HUF

Spanyol mesterművek a Bilbaói Szépművészeti Múzeumból. + A fáraók után. A kopt művészet kincsei Egyiptomból. Bp., 1996-2005, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, az első kötet, bontatlan zsugorfóliában.
20419.

Rufpreis:
2 000 HUF

2018 Enigma 95. szám. Gerevich Tibor 2. Szerk.: Markója Csilla és Bardoly István. 2018, Meridián-2000. Kiadói papírkötés.
20420.

Rufpreis:
2 000 HUF

Az antik világ. Szerk.: Dr. Aradi Nóra. A művészet története sorozat. Bp., 1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Miklós Pál: Csi Paj-si. 1862-1957. A művészet kiskönyvtára XXXIII. Bp., 1962., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötés, régi intézményi bélyegzéssel, kopott borítóval, a könyvtest elvált a borítótól, de egyben van.
20422.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF